Turpinājums. Nervu sabrukums, veģetatīvā distonija, bet varbūt – garīgā atmoda? 2.daļa

Garīgās atmodas zīmes (raksta sākums – http://baltataka.lv/nervu-sabrukums-vegetativa-distonija-bet-varbut-gariga-atmoda-raksta-1-dala/

 1. Mainās miega paradumi: nemiers, karstas pēdas, pamošanās naktī divas vai vairākas reizes. Nogurums pēc pamošanās un miegainība visas dienas garumā. Eksistē parādība, ko dēvē par Triādes miega režīmu – cilvēks noguļ apmēram 2 līdz 3 stundas, tad pamostas, atkal aizmieg uz tām pašām pāris stundām, atkal pamostas, tad vēlreiz aizmieg uz apmēram tādu pašu laika posmu. Citiem miega režīms mainās pavisam.

Padoms: pie tā jāpierod un jācenšas nedomāt par miega trūkumu, kas var novest pie vispārēja bezmiega. Tas ir pārejoši. Ar laiku izdosies atgriezties pie ciešāka nakts miega. Pagaidām negulētās naktis var izmantot meditācijai, grāmatu lasīšanai vai dienasgrāmatas rakstīšanai – jebkam, kas pašam dod prieku un relaksē.

 1. Aktivitāte galvvidū: tirpšana, niezēšana, sajūta, it kā ložņātu kāds kukainis skalpa rajonā vai lejup pa mugurkaulu. Jūtama enerģijas vibrācija galvas centrā, enerģija no galvvidus izplūst gluži kā no dušas. Tāpat arī „dzirkstījoša” sajūta, kad enerģija ieplūst tieši caur galvvidu. Tas var būt arī spiediens galvvidū, it kā kāds spiestu ar plaukstu.

Padoms: Tas, ko piedzīvojat, būtībā ir kroņa čakras atvēršanās. Šīs sajūtas norāda, ka enerģijas centrs atveras.

 1. Pēkšņi emociju viļņi. Pēkšņi grūti novaldīt asaras, kad neizdodas paņemt vairākus iepirkuma maisiņus vienlaikus, kāds nokrīt zemē. Straujas dusmas vai skumjas pie visniecīgākās provokācijas. Vai arī jūtaties iekritis neizsakāmi dziļā depresijā. Tad piepeši ļoti laimīgs. Emocionāls karuselis ik dienu. Bieži to pavada spiediena sajūta krūtīs, ap sirds čakru.

Padoms: pieņemt emocijas tādas, kādas tās ir, un palaist vaļā. Ļaujieties tieši savai sirds čakrai un izjūtiet konkrētās emocijas. Palīdziet tām izkļūt ārā caur visām porām, elpojot dziļi caur vēderu, ar pilnu krūti. Izjūtiet emocijas un ļaujiet tām izgaist pašām, nekavējieties pie tām. Nesaistiet emocijas ne ar vienu apkārtējo, nedz arī vainojiet kādu tajās. Jūs attīrāt savu pagātni. Ja tas palīdz, var skaļi sev teikt, ka atbrīvojaties no visām vecajām klapatām. Lūdziet Augstāko Spēku jums palīdzēt šajā darbā. Esiet pateicīgi, ka jūsu ķermenis palaiž šīs pagātnes ēnas vaļā un neturas pie tām, nodarot jums ļaunu – gan garīgā, gan fiziskā ziņā. Pastāv kāda teorija, ka depresija ir saistīta ar procesu, kurā atbrīvojamies no attiecībām ar cilvēkiem, darbu un citām sfērām, kas mūsu dzīvē vairs neder un neatbilst mūsu enerģētiskajai frekvencei. Kad jūtamies vainīgi par šo attiecību palaišanu prom, tad depresija, lai cik paradoksāli tas šķistu, mums tieši palīdz tikt gala ar sāpēm.

 

 1. Uzpeld vecas „lietas”, un dzīvē no jauna uzrodas cilvēki (vai viņu līdzinieki), ar kuriem neesat līdz galam nokārtojis attiecības. Iespējams, jāstrādā ar pašvērtējumu, tā trūkumu, radošumu, atkarībām u. c. Pie apvāršņa parādās resursi vai cilvēki, kas nāk kā palīdzība, lai jūs tiktu ar šīm problēmām galā.

Padoms: līdzīgi kā padoms nr. 3. Turklāt pārāk neaizraujieties ar šo problēmu analizēšanu. Pārāk daudz domu par tām vienkārši no jauna ieraus jūs vecajā ritenī, arvien dziļāk un dziļāk problēmā. Ja nepieciešams, vērsieties pēc profesionālas palīdzības, lai tiktu ar to galā. Necentieties arī no tām izvairīties. Gluži otrādi, jūtiet pateicību par to, ka tās šobrīd ir jūsu ceļā, lai jūs spētu vēlāk veiksmīgi virzīties uz priekšu. Pateicieties Augstākajam Spēkam par šo iespēju atbrīvoties no vecajām likstām. Atcerieties – jūs nevēlaties, lai šie „krāmi” paliek iesprostoti ķermenī.

 

 1. Krasas pārmaiņas svarā. Kāds strauji nomet kilogramus, bet citam ar joni tie nāk klāt. Kāpēc? Jo daudzas bailes, ko sevī glabā, atkal uzpeld virspusē un fiziskais ķermenis sagatavo aizsargbarjeru – kādam (kuram esošais svars varbūt ir mazliet palielināts) fiziskā enerģija ir spēcīgāka ar mazāku svaru, citam svaru nepieciešams uzņemt, lai enerģijas pietiktu. Ķermenis gatavojas augošai enerģētiskajai frekvencei.

Padoms: nekrītiet izmisumā, pieņemiet šo kā vēl vienu simptomu procesam, kuram ejat cauri. Vēlāk tiksiet vaļā no liekajiem kilogramiem vai uzņemsiet tos no jauna. Vingrojiet! Pirms ēšanas pamēģiniet šo: apsēdieties pie skaisti uzklāta galda, iededziet sveci, izbaudiet to, kā ēdiens izskatās, nolieciet savu dominējošo roku uz sirds un svētiet ēdienu. Pasakiet ķermenim, ka izmantosiet ēdienu, lai augumu bagātīgi pabarotu, bet ne lai piepildītu savu emocionālo izsalkumu. Vēl viens  ieteikums ir ēdienreizes laikā nedalīt uzmanību ne ar ko citu – ne TV, ne presi, ne grāmatu, bet pilnībā izbaudīt maltīti.

 

 1. Mainās ēšanas paradumi: kāre pēc iepriekš nebaudītiem ēdieniem un savāda diētas gaume. Dažiem apetīte krasi samazinās. Citi jūtas izsalkuši visu dienu.

Padoms: neliedziet to, ko ķermenis jums signalizē kā sev nepieciešamu. Intuitīvi tas parasti pats saka priekšā, kas viņam vajadzīgs. Protams, izņemot kaitīgus paradumus!

 

 1. Produktu nepanesība, iepriekš nebijušas alerģiskas reakcijas.

Kļūstot arvien atvērtākam, jūs topat arvien jutīgāks pret visu apkārtējo vidi. Ķermenis norādīs, ko tas vairs nespēj panest, tas attīrās no toksīniem.

Padoms: pamēģiniet eļļas vilkšanu jeb oil-pulling metodi, kas ir šāda: vislabāk ņemt pirmā spieduma organisku kokosriekstu eļļu – ēdamkaroti no rīta, tukšā dūšā, paskalot mutē 15–20 minūtes (tas sākumā šķiet ilgs laiks, bet ātri paiet, ja to darīsiet, kamēr veicat citas rīta aktivitātes – kafijas vārīšanu, maizīšu gatavošanu u. tml.). Pēc tam izspļaut un izskalot muti ar ūdeni. Šai procedūrai ājurvēdā piedēvē brīnumu lietas, arī universālu ārstēšanas metodi – ķermeņa vispārēju attīrīšanu no toksīniem, zobu kopšanu un balināšanu!

 

 1. Paplašinās maņu diapazons.

Palielinās jutīgums pret apkārtējiem kairinātājiem.

 • Miglaina redze, mirdzoši objekti, balti, mirdzoši punktiņi, auras ap cilvēkiem, augiem, dzīvniekiem un dažādiem objektiem. Aizverot acis, nav redzams melns, bet drīzāk tumšsarkans. Tāpat arī ar aizvērtām acīm var saskatīt ģeometriskas formas vai košas krāsas. Krāsas apkārt, dabā, ir izteikti košākas. Ar aizvērtām vai atvērtām acīm perifērajā redzē var saskatīt baltas formas – tie ir jūsu gara pavadoņi.

Padoms: redze mainās daudzos veidos – jūs iemantojat jaunus redzes veidus. Esiet pacietīgi! Lai kas arī notiktu, nezaudējiet drosmi! Miglainu redzi izkliedēt palīdz žāvas.

 • Pastiprināta vai pasliktināta dzirde. Trokšņi ausīs – baltais troknis, pīkstieni, signāls, mūzikas fragmenti vai pat elektroniskas skaņas. Citi dzird ūdens šalkšanu, bišu dūkšanu, dažādu rūkšanu vai zvanīšanu. Vēl citi piedzīvo tā saucamo audiodisleksiju – nevar saprast, ko cilvēki saka, itin kā nespētu uztvert valodu. Vēl iespējams dzirdēt savādas balsis sapņos. Varat lūgt palīgā erceņģeli Miķeli – jums nav no kā baidīties!

Padoms: ieklausieties, nebaidieties. Jūsu ausis pielāgojas jaunām enerģētiskajām frekvencēm.

 • Pastiprināta oža, tauste, garša. Iespējams, varat sagaršot ķīmiskas piedevas ēdieniem – tas izraisa nepatiku. Un citi ēdieni var garšot absolūti debešķīgi. Pēkšņi sajūtat smaržas, lai gan to avota patiesībā nekur tuvumā nav. Smaržas, kas modina atmiņas.

Padoms: izbaudiet!

 

 1. Ādas reakcijas. Izsitumi, augoņi, pinnes, ekzēmas. Dusmas izraisa ādas bojājumus ap muti un uz zoda. Ekzēma noteiktās ķermeņa vietās nozīmē senu pagātnes rētu dzīšanu. Kolīdz atlaidīsiet kādu notikumu no pagātnes, uzlabosies arī ādas stāvoklis.

Padoms: ķermenis noārda toksīnus, emocijas virmo pašā virspusē. Kad ir kāda problēma, kas jāpalaiž vaļā, bet jūs apzināti to apspiežat, āda izpaudīs šo problēmu jūsu vietā, līdz sapratīsiet, ka konkrētā pagātnes problēma jāapzinās un jāatbrīvojas no tās.

 

 1. Intensīvas pēkšņas enerģijas epizodes, kas liek jums mesties ārā no gulties un darboties. Tam seko letarģijas periods un absolūts spēku izsīkums. Šis vispārējais nogurums parasti nāk pēc lielām pārmaiņām enerģētiskajā laukā. Šis ir pārmaiņu laiks, tāpēc ļaujieties tam.

Padoms: centieties būt saskaņā ar enerģijas dabu. Necīnieties pret to. Esiet pret sevi saudzīgs. Nosnaudieties, ja nav spēka. Rakstiet dienasgrāmatu vai romānu, ja jūtaties pārlieku enerģisks, lai dotos pie naktsmiera. Izmantojiet jebkuru enerģijas formu savā labā.

 

 1. Pārmaiņas lūgšanās vai meditācijā. Jūs nejūtaties kā senāk. Neizjūtat to pašu, ko senāk, esot kontaktā ar Augstāko Spēku. Ir lielas grūtības koncentrēties.

Padoms: iespējams, ka atrodaties tiešākā un ilglaicīgākā kontaktā ar Garu, tāpēc izjūtas mainās. Pieradīsiet. Patiesībā jūs domājat un darbojaties saskaņā ar Garu gandrīz visu laiku. Iespējams, meditācijas periodi kļuvuši ievērojami īsāki.

 

 1. Enerģētiski uzliesmojumi. Pēkšņi visu ķermeni pārņem spējš karstuma vilnis. Tās ir īslaicīgas sajūtas, tomēr rada diskomfortu. Kontrastā tam daži jūt spējus aukstuma viļņus ar drebuļiem. Dažkārt enerģijas pieplūdumi var radīt pēkšņu nelabumu. Bet, ja šajos brīžos koncentrējas uz to, ka ķermeni caurplūst dievišķā enerģija un atbrīvojas no bailēm, tad izjūtas nešķiet tik biedējošas. Ja esat cilvēks, kas strādā ar enerģijām, iespējams, jutīsiet, ka plaukstās karstums ir sevišķi izteikts. Tā ir laba zīme.

Padoms: ja jūtat diskomfortu, lūdziet Augstākajam Spēkam, lai tas palīdz pazemināt vai paaugstināt jūsu ķermeņa temperatūru.

 

 1. Vesels spektrs fizisku manifestāciju: galvassāpes, muguras sāpes, kakla sāpes, gripai līdzīgi simptomi (tā sauktā vibracionālā gripa), gremošanas problēmas, muskuļu spazmas vai krampji, paātrināts pulss, sāpes vai spiediens krūtīs, nejutība vai tirpšana locekļos, neapzinātas kustības. Daži piedzīvo bērnībā pārslimotas kaites īsi pirms dziedināšanās.

Padoms: atcerieties, ko minēju par profesionāļu palīdzību, ja jūtat, ka tā nepieciešama – apmeklējiet ārstu, lai izslēgtu medicīniskas saslimšanas. Ja ārsts atzīst, ka viss kārtībā, tad nomierinieties – ar jums notiek īslaicīgs pārejas posms jaunā garīgajā fāzē.

 

 1. Izskatāties jaunāks. He-hei! Attīroties no emocionāliem saspīlējumiem, savu patieso būtību ierobežojošiem uzskatiem un smagiem pagātnes enkuriem, jūs patiešām esat kļuvis vieglāks. Jūsu frekvence ir augstāka. Jūs mīlat sevi un dzīvi mazliet vairāk. Jūs sākat atspoguļot to nevainojamo sevi, kāds patiesībā arī esat.

 

 1. Spilgti sapņi. Dažkārt sapņi var būt tik reālistiski, ka pēc atmošanās jūtaties apjucis. Varat piedzīvot nomoda sapņus, kurus kontrolējat. Daudzi no tiem ir mistiski un nes jums slēptus ziņojumus.

Padoms: no sapņiem atcerēsieties to, kas jums jāatceras – lai pārdomātu. Galvenais – neļauties bailēm, ja sapnis šķiet biedējošs vai ar drūmu vēstījumu.

 

 1. Notikumi, kas pilnīgi maina dzīvi: nāve, šķiršanās, darba statusa maiņa, māju zaudējums, slimība vai citas katastrofas, dažkārt pat vairākas vienlaikus! Spēki, kas liek jums „piebremzēt”, kļūt vienkāršākiem, mainīties, no jauna izvērtēt, kas jūs esat un ko šī dzīve jums nozīmē. Spēki, ko nespējat ignorēt. Spēki, kas liek jums atbrīvoties no neveselīgām saistībām. Spēki, kas atmodina mīlestību un līdzjūtību.

 

 1. Vēlēšanās izlauzties no ierobežojošiem dzīves modeļiem, atbrīvoties no enerģiju izsūcoša darba un toksiskiem cilvēkiem vai situācijām. Jūs pārņem vēlēšanās „atrast sevi” un savu dzīves mērķi – tagad! Jūs vēlaties būt radoši un brīvi – tie, kas patiesi esat. Varat pēkšņi sākt interesēties par mākslu vai bioloģiju. Radīsies nepieciešamība steidzami atbrīvot sevi no lietām un cilvēkiem, kas jūsu dzīvi vairs nepilnveido.

Padoms: dariet to!

 

 1. Emocionāls un mentāls apjukums. Pārņem sajūta, ka nepieciešams dzīvi steidzami sakārtot – tā šķiet pilnīgs juceklis. Bet tajā pašā laikā jūtaties bezgala haotisks un nespējīgs pietiekami koncentrēties, lai to paveiktu.

Padoms: ieklausieties savā sirdsbalsī, un pareizais darbības virziens izkristalizēsies.

 

 1. Introspekcija, vientulība un intereses zudums par ekstravertām aktivitātēm. Šis punkts nāk kā pārsteigums daudziem ekstravertiem cilvēkiem, kas iepriekš sevi pazinuši kā ļoti sabiedriskus un atvērtus. Viņi nesaprot, kādēļ, bet zūd nepieciešamība pēc sabiedrības un tās nodrošinātās enerģijas.

 

 1. Radošuma uzplūdi: galvā iešaujas tēli, idejas, mūzika un citas radošas formas, tas gadās arvien biežāk un biežāk.

Padoms: pierakstiet šos iedvesmas avotus, jo Gars ar jums runā par to, kā varat īstenot savu mērķi un nest labumu visai mūsu planētai.

 

 1. Pārņem sajūta, ka laiks iet daudz ātrāk. Šķiet, ka jūsu dzīvē noticis tik daudz pārmaiņu īsā laika posmā, ka laika jēdziens kļuvis citāds. Un pārmaiņu daudzums tikai aug un aug.

Padoms: dienas sadalīšana pa daļām – tikšanās, sapulce, darāmie darbi, pusdienas utt. – tikai pastiprina laika skriešanas sajūtu. Varat laika ritējumu palēnināt, izbaudot mirkli un pievēršot visu uzmanību tam, kas notiek pašlaik, nevis domājot par to, kas būs pēc stundas vai divām. Nomierinieties un sakiet sev, ka jums ir pietiekami daudz laika visam. Sauciet Augstāko Spēku palīgos. Koncentrējieties uz esošo mirkli. Centieties mierīgi pārslēgties no vienas aktivitātes uz nākamo, palieciet saskaņā ar savu iekšējo balsi. Atslābinieties.

 

 1. Sajūta, ka tuvojas kaut kas. Galvā nemitīgi grozās domas – kaut kas tuvojas, kaut kas notiks tūliņ, tūliņ! Tas savukārt rada milzu nevajadzīgu trauksmi.

Padoms: uztraukumam nav pamata. Kaut kas patiešām tuvojas, bet trauksme un nervu spriedze rada tikai arvien jaunas problēmas. Visas jūsu domas – gan pozitīvās, gan negatīvās – būtībā ir lūgšanas. Nav nekā, par ko baidīties – Dievs ir ar jums.

 

 1. Nepacietība. Jūs jau paši zināt labāk, bet dažkārt pārņem tāda nepacietība, ka grūti sevi saņemt rokās. Vēlaties beidzot tikt galā ar to, kas šķietami tuvojas – jo ātrāk, jo labāk. Neziņa ir mokoša.

Padoms: iemācieties sadzīvot ar neziņu, apzinoties, ka nekas pie jums neatnāks, iekams nebūsiet tam gatavs. Nepacietība patiesībā ir uzticības trūkums, jo sevišķi – ticības zudums Augstākajam Spēkam. Kad iemācīsieties koncentrēties uz esošo mirkli, tagadni, jūs sāksiet piedzīvot brīnumus – jā, pat ceļa satiksmē ikrīta steigā uz darbu!

 

 1. Dziļas alkas pēc nozīmes, mērķa, garīgas saiknes un atklāsmes. Iespējams, pirmo reizi dzīvē jūtat interesi par garīgo. Materiālā pasaule vairs nespēj jūs nodrošināt ar pilnvērtīgu apmierinājumu.

Padoms: atkal – ieklausieties savā sirdsbalsī, un jūs zināsiet, kuras durvis taps jums atvērtas!

 

 1. Šķiet, ka esat kaut kādā ziņā atšķirīgs. Nepatīkama sajūta, kad viss jūsu dzīvē šķiet jauns un mainīts, ka esat savu veco ES atstājis kaut kur pagātnē. Un patiešām Tagad jūs jūtaties daudz pilnveidotāks, nekā jelkad varējāt iedomāties. Un tas ir tikai sākums…

 

 1. „Skolotāji” parādās visur īstajā laikā, lai palīdzētu jums šajā garīgajā ceļojumā: cilvēki, grāmatas, filmas, notikumi, daba u. c. Skolotāji var parādīties gan negatīvā, gan pozitīvā ziņā, kad arvien dzīvojat polarizētā domāšanā. Bet no transcendentālas perspektīvas skolotāji vienmēr ir nevainojami. Skolotājs norāda uz to, ko nepieciešams apgūt, lai spētu virzīties uz priekšu. Starp citu, mums nedod ceļā vairāk par to, ko konkrētajā brīdī esam spējīgi apgūt. Jebkurš pārbaudījums nodrošina mūs ar iespēju parādīt, cik meistarīgi spējam tikt ar to galā.

 

 1. Jūs atklājat jaunu garīgo ceļu, kas pēkšņi šķiet pilnīgi pašsaprotams un jūs uzrunā visdziļākajos līmeņos. Piepeši esat ieguvis jaunu perspektīvu, ko nebūtu iedomājies nekad iepriekš. Jūs alkstat uzzināt vairāk. Jūs lasāt, dalāties savās pārdomās ar citiem, jautājat zinošiem ļaudīm un vairāk pievēršaties sevis izzināšanai, lai izprastu, kas īsti un kāpēc šeit esat.

 

 1. Jūs ejat cauri mācībām un personīgām problēmām neticamā ātrumā. Jūtat, ka ir apgūtas vajadzīgās mācības.

Padoms: turpiniet paturēt prātā, ka lietas nāks pie jums tad, kad tās ir gatavas, lai taptu dziedinātas un atlaistas vaļā. Ne agrāk. Drosmīgi uzņemiet visu, kas ar jums notiek, un jūs ātri vien tiksiet pāri sarežģījumiem.

 

 1. Neredzamas klātbūtnes. Šis ir mazliet biedējošs punkts. Daži stāsta, ka jūt savādu klātbūtni naktīs vai pat pieskārienus, vai dzird balsis. Bieži vien no miega nākas uzlekt ar spēju izbīli. Vēl citi jūt, ka vibrē ķermenis vai pat gulta. Šīs vibrācijas nebūt nav no kāda pārdabiska spēka, tas gluži vienkārši ir enerģētisku pārmaiņu rezultāts, kad notikusi emocionāla attīrīšanās.

Padoms: šis ir jūtīgs temats, bet varbūt jutīsieties labāk, ja pirms miega svētīsiet savu guļvietu un telpu ap to. Apzinieties, ka jūs apmeklē tikai visspēcīgākās gaišās garīgās būtnes, ka Dievs ik brīdi ir ar jums. Ja bailes tomēr piemeklē, sauciet erceņģelus palīgā. Nešaustiet sevi, ka jūtat bailes – tas ir dabiski, jo miega laikā esam visnespēcīgākie.

 

 1. Vīzijas, ilūzijas, skaitļi un simboli. Biežāk parādās lietas, kam jūsu acīs ir kāda sevišķa nozīme. Parādās skaitļu kombinācijas, kas jums nozīmīgas. Vai skaitļi, kas atkārtojas. Viss nes kādu vēstījumu, ja vien esat gana vērīgi.

Padoms: pieņemiet šīs vēstis!

 

 1. Pieaugoša vēlēšanās izzināt sevi un būt saskaņā. Jūs atskāršat, ka pienācis laiks meklēt un runāt patiesību. Piepeši jums svarīgākā šķiet visautentiskākā sevis versija. Iespējams, nāksies teikt: „Nē” daudziem cilvēkiem, kam esat centies izpatikt senāk. Iespējams, jutīsieties iesprostots laulībā vai darbā, vai vietā, kura limitē jūsu iespējas būt sev pašam. Tāpat arī sapratīsiet, ka nav, kur slēpties, nav vairs neviena noslēpuma, ko glabāt. Atklātība kļūst par vienu no svarīgākajiem aspektiem jūsu attiecībās.

Padoms: klausiet savai sirdsbalsij! Ja iekšējā balss saka, lai kaut ko nedarāt, tad runājiet un rīkojieties. Sakiet: „Nē!” Tāpat arī jāpiekrīt tam, kas iekšēji šķiet nepieciešams. Jāriskē sarūgtināt citus bez vainas sajūtas par to.

 

 1. Harmonija ar gadalaikiem un cikliem. Saskaņa ar dabas ritmiem kļūst izteiktāka, vairāk izjūtat Mēness fāzes un astronomiskās norises. Pieaug apziņa par savu vietu pasaulē. Pastiprinās saikne ar zemi.

 

 1. Elektriskas un mehāniskas ierīces „niķojas”. Spuldzītes raustās, dators izslēdzas, radio pārslēdz frekvenci, arī citas savādas lietas sāk notikt, jums esot klāt. To visu dara enerģijas spēcīgais pieplūdums un tā maiņas.

Padoms: sauciet palīgā savus sargeņģeļus, lai neļauj jūsu enerģijai ietekmēt apkārtējo vidi. Smiekli ir lielisks veids, kā sabalansēt enerģiju.

 

 1. Pieaug sinhronitātes, un mazie brīnumi notiek arvien biežāk. Gaidiet tos vēl!

Padoms: sinhronitātes norāda, ka dodaties pareizajā virzienā vai veicat pareizās izvēles. Godājiet šīs zīmes, nenomaldīsieties no pareizā ceļa! Gari izmanto sinhronitātes, lai ar jums komunicētu. Tieši tad sākas ikdienas mazie brīnumi!

 

 1. Pieaug intuitīvās spējas, mainās apziņas stāvokļi. Jūs par kādu domājat, un nepaiet ne mirklis, kad saņemat zvanu vai e-pasta vēstuli no šī cilvēka. Pēkšņi galvā iešaujas atklāsmes par pagātnes notikumiem. Gaišredzība, ārpusķermeņa pieredze un citi pārdabiski fenomeni. Izteikts jūtīgums un iekšējā „zināšana”. Apziņa par savu būtību un apkārtējo. Spēja uzņemt eņģelisku un Kristus apzinātu enerģiju.

 

 1. Kontakts ar Garu. Komunikācija ar savu Augstāko ES, eņģeļiem, garu pavadoņiem un citām dievišķām būtnēm. Piepeša iedvesma un informācijas fiksēšana caur rakstīšanu, gleznošanu, mūziku, deju u. c.

37. Vienotības sajūtu ar visu. Tieša sajūta par visa vienotību. Transcendentāla apziņa. Pārņem līdzjūtība un mīlestība pret visu dzīvo. Līdzjūtīga pieķeršanās un beznosacījumu mīlestība pret visu ir tas, kas mūs paceļ augstākos garīgos līmeņos un dāvā lielāko iespējamo prieku.

 

 1. Prieka un svētlaimes brīži. Dziļa miera sajūta un apziņa, ka nekad neesat viens – Dievs ir ar jums ik uz soļa!

 

 1. Integrācija. Jūs kļūstat emocionāli, psiholoģiski, fiziski un garīgi spēcīgāks un tīrāks. Jūtaties, ka beidzot esat pilnīgā saskaņā ar savu Augstāko ES.

 

 1. Izdzīvojat savu mērķi. Jūs zināt, ka beidzot darāt to, ko jums lemts darīt, kopš ienācāt šajā pasaulē. Jaunas prasmes un dāvanas parādās pie apvāršņa, jo sevišķi tādas, kam piemīt dziedinošas īpašības. Jūsu dzīves un darba pieredze pēkšņi sāk iegūt dziļāku nozīmi. Jūs beidzot izbaudāt visu, kas ar jums notiek, zinot, ka tā visa ir Augstākā Spēka griba.

Padoms: un atkal – klausiet savai sirdsbalsij! Jūsu aizraušanās novedīs jūs tur, kur jums lemts doties. Ieklausieties sevī un pajautājiet savam Augstākajam ES: „Kas ir tas, ko tu gribētu, lai es daru?” Esiet vērīgs, pamaniet sinhronitātes! Ieklausieties! Padomi un zīmes ir visur.

 

 1. Jūtiets tuvāk dzīvniekiem un augiem, dabai kopumā. Dažiem cilvēkiem sāk šķist, ka dzīvnieki izrāda vairāk „cilvēcisku īpašību” sava uzvedībā. No jums mazāk baidās savvaļas dzīvnieki. Augi plaukst daudz krāšņāk nekā iepriekš. Arī visām šīm būtnēm ir jums kāda vēsts – protiet to saskatīt!

 

 1. Redzat būtnes no citām dimensijām. Aizkars starp dimensijām kļuvis caurspīdīgs, tā kā šis punkts nebūt nenāk kā pārsteigums. Jūs esat daudzkārt spēcīgāks, nekā jelkad varējāt iedomāties, un nav nekā, kas liktu jums bīties. Sauciet palīgā savus sargeņģeļus, ja jūtat, ka notiekošais rada nepatīkamas sajūtas!

 

 1. Jūs saskatāt tuvākajos cilvēkos viņu patieso formu. Iespējams, viņu sejas šķiet citādas no iepriekšējās vai paralēlās dzīves.

 

 1. Domas un vēlmes manifestējas fiziski daudz ātrāk un efektīvāk.

Padoms: sekojiet līdzi savām domām. Visas domas ir lūgšanas. Esiet piesardzīgs savās lūgšanās – gaidītais var atnākt pavisam citā formā!

 

 1. Kreisās smadzeņu puslodes „apmiglošanās”. Jūsu fiziskās spējas, intuitīvā zināšana, iekšējās izjūtas un līdzjūtība, jūsu spējas valdīt pār ķermeni, jūsu redze, jūsu ekspresivitāte – tas viss nāk no labās smadzeņu puslodes. Lai šī smadzeņu puslode varētu pilnvērtīgāk attīsties, kreisajai puslodei ir mazliet „jāatslēdzas”. Parasti kreisās puslodes kārtības, organizācijas, struktūras, lineāras secības, analīzes, izvērtēšanas, precizitātes, koncentrēšanās, problēmu risināšanas un matemātikas kapacitāte pārspēj mūsu bieži mazāk novērtēto labo smadzeņu puslodi. Rezultātā piedzīvojam atmiņas zudumus, liekam vārdus nepareizā secībā, nespējam ilgāku laika posmu palasīt, nespējam koncentrēties, aizmirstam, ko vēlējāmies teikt pirms brīža, kļūstam nepacietīgi ar lineārām komunikācijas formām (audio vai rakstiskos formātos). Rodas tukšuma sajūta, it kā būtu izkaisīti pa plašu telpu; zūd interese par pētījumiem vai kompleksu informāciju, jūtaties pārkrauti ar vārdiem un sarunām, grūti pievērsties rakstīšanai. Dažkārt jūtaties kā apdullis, zūd jebkāda interese analizēt, piedalīties diskusijā vai veikt kādu izpēti. No otras puses – varat pamanīt, ka pievēršaties lietām, ko uztver citas maņas: video, žurnāliem ar attēliem, skaistiem mākslas darbiem, filmām, mūzikai, skulptūrām, gleznošanai, kopā būšanai ar cilvēkiem, dejošanai, dārzniecībai, pastaigām vai citām kinestētiskām ekspresijas formām. Varbūt nododaties garīga rakstura literatūrai vai zinātniskajai fantastikai.

Padoms: ja ļaujat savai sirdij un labajai smadzeņu puslodei jūs vadīt, kreisā tiks pielāgota, lai jūsu darbības atbalstītu. Un kādu dienu viss atkal būs līdzsvarā – sabalansēts, abām puslodēm darbojoties vienlīdz meistarīgi.

 

 1. Reibstoša galva. Tas notiek tad, kad nejūtaties „stabili uz zemes”. Iespējams, ka esat ticis galā ar milzīgu emocionālu problēmu un jūsu ķermenis cenšas adaptēties „vieglākajam” stāvoklim.

Padoms: piezemējiet sevi, ēdot proteīnu. Dažkārt palīdz arī našķi. Nepadariet vienu vai otru ēdienu jums nelabvēlīgu, sevi šaustot par to, ka atļaujaties to apēst. Izmantojiet savu intuīciju, lai saprastu, ko tieši jūsu ķermenis vēlas. Novelciet apavus un uz brīdi pastāviet zālē basām kājām, lai uzņemtu zemes enerģiju.

 

 1. Kritieni, negadījumi, kaulu lūzumi. Jūsu ķermenis nav gana piezemēts, un, iespējams, jūsu dzīve ir pilnīgi ārpus līdzsvara. Var gadīties, ka esat uzņēmis par daudz lielu ātrumu – jāpiebremzē! Pārdomājiet noteiktus savas dzīves aspektus – iespējams, ir lietas, ar kurām jānoslēdz beigu darījums. Visā vienmēr ir kāds vēstījums.

Padoms: biežāk staigājiet pa zāli ar basām kājām. Vēl labāk – apgulieties zālē, bez segas apakšā. Uzņemiet zemes enerģiju. Vairāk laika pavadiet dabā. Palēniniet dzīves skrējienu un esiet modri. Apziniet katru savu darbību. Izjūtiet visas emocijas, kas pār jums nāk. Neapspiediet tās. Esiet tagadnē – nesapņojiet par to, kas būs, neskumstiet par to, kas pagājis. Jums pieder vienīgi šis mirklis. Kad jūtaties ievainojams un satricināms, apgaismojiet telpu ar zilu gaismu.

 

 1. Sirds pārsitieni. Stipri paātrināts pulss parasti norāda uz sirds atvēršanos. Tas parasti ilgst tikai īsu brīdi, norādot, ka sirds no jauna sevi nolīdzsvaro emocionālai atbrīvošanai. Protams, jebkurā gadījumā nepieciešams apmeklēt speciālistu, lai izslēgtu iespējamību, ka ir kāda fizioloģiska vaina, tomēr no personīgās pieredzes varu teikt – šie brīži ir ļoti biedējoši, bet, ja apzinās, ka tas notiek tādēļ, ka atveras sirds čakra, tas dod spēku šos mirkļus pārvarēt un nomierināties.

 

 1. Ātrāk aug mati un nagi. Ķermenis patērē vairāk proteīna.

 

 1. Izteikta vēlēšanās atrast savu dvēseles biedru. Doma par attiecībām, kas pilnībā atbilstu tam, kādi esam savā patiesajā būtībā, kļūst arvien aktuālāka.

Padoms: patiesībā ir tā – pašiem jākļūst par to personu, kādu vēlamies piesaistīt. Jāpalūkojas uz sevi un vietu, kurā atrodamies pašlaik, iekams var domāt par savas dvēseles līdzinieka piesaistīšanu. Darbs sākas ar sevi.

 

 1. Uzpeld senas atmiņas, sen sapņoti sapņi no jauna parādās apziņā. Spēcīgi uzliesmo ķermeņa atmiņas, apspiestas atmiņas, tēli no pagātnes un pat no iepriekšējām dzīvēm. Mēs dziedināmies un ceļamies augstāk pa garīgajām kāpnēm, tāpēc tas ir vitāli svarīgi.

Padoms: paturiet prātā, ka nav vērts veltīt stundas, analizējot šos notikumus — tādējādi tikai iegrūdīsit sevi apburtā lokā, kur problēma problēmas galā. Ļaujieties tām emocijām, kas pavada atmiņas, lūdziet palīdzību saviem pavadoņiem, ja nepieciešams, bet nekavējieties atmiņās pārlieku ilgi.

 

>>>III<<<

Raksts no žurnāls TAKA arhīva numuriem. sagatavoja: Anna Kola

Atbalsti mūs, iegādājoties ikmēneša drukātās TAKAS vai abonē! PALDIES!

Jums var arī patīk