Spēki, kuri veido likteni

Cilvēku misija uz Zemes ir laimīgas un komfortablas materiālās pasaules radīšana. Šo mērķu vārdā mēs paaugstinām vibrāciju līmeni matērijai, no kuras sastāv mūsu pasaule un mūsu ķermeņi. Paaugstinot mūsu fizisko ķermeņu vibrāciju līmeni, mēs mainām matērijas vispārīgās īpašības un visu apkārtējo pasauli. Matēriju apgarojot, radot laimīgu dzīvi sev un citiem, mēs tai piešķiram Dievišķumu.

Padomāsim par faktoriem, kuri šo procesu palīdzēs veikt intensīvāk. Aktivizējot savu Dievišķo „ES” kā mūsu dzīves radošo spēku, varam savā dzīvē sākt izmantot trīs sekojošus instrumentus: „ceļa karti”, kas atrodas mūsu sirdī, pozitīva nodoma spēku un intuitīvo intelektu. Tie ir galvenie spēki, ar kuru palīdzību mūsu Dievišķais „ES” mūsu likteni veido laimīgu.

„Ceļa karte” mūsu sirdī

Cilvēka dzīves ceļā bieži var rasties daudz šķēršļu un viltus orientieru. Tā tas nolikts jau pirmsākumā, jo mūsu Gars izzina pats sevi, atklājas un norūdās pareizo ceļu meklējumos. Viltus orientierus rada nepareizas programmas, kuras neveido mūsu Dievišķais „ES”, bet ir materiālās pasaules uzspiestas. Tos var radīt mūsu ego, kurš orientējas uz ārējām veiksmes pazīmēm, un sabiedrībā pieņemtām vērtībām. Materiālajā pasaulē mēs bieži vadāmies pēc cilvēku loģikas, kas balstās uz domu – ja kāds kādā veidā guvis panākumus, tad arī mums paveiksies tādā pašā veidā. Tas šķiet loģiski un saprotami. Bet, praksē, atkārtojot otra panākumu ceļu, mēs bieži saduramies ar neveiksmi. Kāpēc? Izrādās, mēs esam Dievišķas būtnes, bet Dievišķajā pasaulē darbojas cita loģika. Tā tagad darbojas pat mūsu materiālajā pasaulē. Mēs esam Dievišķas būtnes, un, lai gūtu panākumus, jābalstās uz dievišķo loģiku; katrs no mums ir individuāls, neatkārtojams, un katram ir jāiet savs individuāls ceļš. Zīmes, kuras šo ceļu norāda, jāmeklē Augstākā jeb Gara pasaulē. Šīs zīmes var neievērot cilvēku prāts, bet tās vienmēr ievēro un ir zināmas sirdij. Jo tieši caur sirdi notiek mūsu komunikācija ar Dievišķo centru. Reizēm sirds var pateikt priekšā it kā neloģisku risinājumu, tomēr uz Zemes jau darbojas Gara likumi, tāpēc sekojiet savai sirdsbalsij! Pat, ja no cilvēciskā viedokļa raugoties šķiet, ka tas ir nepareizs, ka tā ir neiespējami gūt panākumus, ticiet – jūsu sirdij tas zināms labāk. Ja, sperot pirmos soļus, sirds izjūt prieku un sajūsmu, bet prāts saka – iesāktais nebūs veiksmīgs, klausiet sirdij. Tā ir labāks padomdevējs, nekā cilvēciskais saprāts.

Bet varbūt jūs izvēlējāties prestižāko un augsti atalgotāko darbu, kaut arī sirds protestēja? Un ar izbrīnu konstatējāt, ka tur, kur citi kļūst bagāti, jūs nevarat nodrošināt sev iztikas līdzekļus? Tā ir zīme, ka esat nogājuši no sirds ceļa un ir laiks atgriezties. Pajautājiet savai sirdij: kur ir tas ceļš, kurā jūsu Gars līksmos un apveltīs ar vajadzīgajām veltēm? Jautājiet, sagaidiet atbildi un sekojiet sirds aicinājumam!

 

Pozitīvs nodoms – laimīgas dzīves virzītājspēks

Pirms ko radīt savā dzīvē, nepieciešams nodoms to izdarīt. Rodas jautājums: kāpēc mūsu labākie un skaistākie plāni ne vienmēr realizējas? Un te der zināt, ka realizējas tikai tie plāni, kuru pamatā ir skaidrs, stingrs un nelokāms nodoms. Tāds, kura realizāciju vēlamies ne tikai ar prātu, bet arī ar visu savu dvēseli un –  galvenais – kuru realizācijai neuzstādām nekādus noteikumus. Padomājiet par to, ko vēlaties, pajautājiet sev – vai es to gribu bez nosacījumiem? Jāsaprot, vai to vēlaties jebkādā gadījumā un jebkuros apstākļos vai arī jums ir nosacījumi, kādos jūs to gribat un kādos nē? Tādā gadījumā jūsu nodoms nav tīrs un nelokāms. Piemēram, jūs vēlaties noteiktu darbu, bet ar nosacījumu, lai tas būtu netālu no mājām. Šajā gadījumā iespējams, ka jums nav obligāts šis darbs. Un jūs piekrītat jebkādam darbam, tāpēc ka nosacījums „tuvu mājām” ir svarīgāks par konkrēto darbu? Jo – ja gribat šo konkrēto darbu bez nosacījumiem, tad spēsiet samierināties ar faktu, ka tas atrodas ne tik tuvu mājām, kā gribētos. Tādā gadījumā jūsu nodoms dabūt šo darbu būs stingrs un bez nosacījumiem. Un tad Augstākais „ES” parūpēsies par to, lai darbs būtu blakus mājai. Koncentrējieties uz svarīgākajām lietām, formējot savu nodomu. Bet par pārējo atļaujiet rūpēties Augstākajam „ES”.

Lai noteiktu, kuri ir jūsu patiesie un nelokāmie nodomi, ieklausieties savā sirdī! Cilvēciskā loģika un ego var izvirzīt neskaitāmas vēlēšanās, bet tas nenozīmē, ka tās visas ir svarīgas mūsu Garam un to realizācija patiešām mums ir nepieciešama. Tikai sirds, kuras sakrālajā telpā atrodams jūsu Dievišķums, zina jūsu patiesās, slēptākās vēlēšanās un kā uz to pamata veido patiesi skaidru un nelokāmu nodomu. Nav vērts atgādināt, ka Augstākais „ES” realizē tikai pozitīvus nodomus – tādus, kuri vērsti uz jūsu un citu cilvēku augstāko labklājību. Tāpēc, formējot savus nodomus, domājiet par to nozīmi Garam, vai patiešām šis nodoms ir radoši nozīmīgs un vērsts uz labāko šī vārda Dievišķajā izpratnē.

 

Intuitīvais intelekts – sirds un saprāta spēju apvienojums

Lai neieved maldināšanā doma par to, ka jāuzticas tikai sirdij un nevis prātam. Lai nepārņem sajūta, it kā prāts nav pietiekami novērtēts. No prāta iespējām nav jāatsakās, vien jāiemācās izmantot tās pilnā apjomā un visu īpašību spektrā, kuras intelektam ir dabas dotas. Visuma ceļš ved uz zaudētās vienotības atjaunošanu, un arī mēs, ejot vienotības ceļu, vispirms apvienojamies paši sevī ar Augstāko „ES”. Tāpat mums jāatjauno zaudētais mūsu fragmentāro daļu veselums. Vienas no tādām daļām ir mūsu sirds un prāts. Pienācis laiks ne tikai apvienot to iespējas, bet no abu sadalītām īpašībām radīt trešo – kvalitatīvi jaunu īpašību, kura pēc savām iespējām daudzkārt pārsniegs sastāvdaļu summu. Šī īpašība ir intuitīvais intelekts. Tajā varam apvienot labāko, ar ko apveltīts mūsu prāts, un labāko, ar ko piepildīta sirds. Turklāt sirds un prāta iespējas ne tikai nebūs savstarpējā pretrunā, bet palīdzēs viena otrai, atklājot savu kopīgo iespēju maksimumu.

Intuitīvais intelekts darbībā ir pastāvīgs stāvoklis, kurā mēs katrā mūsu dzīves mirklī pieņemam vispareizākos lēmumus un rīkojamies vislabākajā veidā, netērējot laiku apzinātai informācijas apstrādei. Informācija, kuru uzņemam no ārpuses, tiek momentā apstrādāta mūsu būtības dziļākajos garīgajos līmeņos, un mēs uztveram šīs apstrādes rezultātus intuitīvā līmenī, lai, nedomājot izdarītu tieši to, kas vajadzīgs, un tieši tā, kā nepieciešams. Intuitīvais intelekts darbībā ir jaunā cilvēces veida, kuru mēs šobrīd veidojam, īpatnība. Ikvienā no mums notiek jauna veida cilvēka dzimšana. Tas ir brīnumains process, un mēs esam pašā tā centrā. Viss atkarīgs no paša, no mūsu vēlmēm un nodomiem. Jebkurā brīdī varam aktivizēt visus darbojošos spēkus, kas spēj radīt mums laimīgu likteni un pārveidot mūsu dzīvi, bet pēc tam arī visu planētu Zemes paradīzē. Vajag tikai vērsties pie Dieva (Augstākā „ES”) ar nodomu: „Dārgais Dievs, es šeit un tagad aktivizēju savu sirdi un savienoju sevī cilvēcisko un Dievišķo. Šeit un tagad es aktivizēju savu spēju izstrādāt pozitīvu nodomu. Šeit un tagad es aktivizēju savu intuitīvo intelektu. Manas un visas cilvēces visaugstākās labklājības vārdā, lai notiek tā!” Sāksies pārmaiņas, kas noritēs tieši tik ātri, cik tas piemērots mums. Dzīve sāks mainīties. Mūsu slēptās spējas sāks atvērties un mainīt mūsu realitāti. Mūsu Dievišķums sāks realizēt sevi pilnībā. Der atcerēties, ka tikai Gars (Augstākais „ES”) ir tas spēks, kurš spēj pārveidot mūsu realitāti vislabākajā veidā. Piesaucot savus Augstākos „ES” un palīgus no smalkajām sfērām, pārmaiņas notiks īstajā laikā un harmoniski.

 

Afirmācijas

Nostāties spoguļa priekšā un, skatoties acīs savam atspulgam, skaļā balsī lasīt:

Es esmu Gars, kurš iegūst dzīves pieredzi cilvēka ķermenī uz planētas Zeme. Es esmu apgādāts ar visiem nepieciešamajiem navigācijas instrumentiem, lai mans ceļojums noritētu vislabākajā veidā. Šeit un tagad es aktivizēju manā sirdī ielikto instrumentu materiālās un garīgās pasaules apvienošanai. Līdz ar to aktivizējas manas spējas skaidri redzēt to ceļu, pa kuru es eju, un izraudzīties sev visoptimālākos virzienus. Mans Dievišķais Gars vada katru manu soli, un no šī brīža es skaidri un tieši dzirdu Gara padomus. Es nekļūdīgi saprotu visus padomus un norādes, ko Gars man dod. Es vienmēr zinu, uz kurieni man jāvirzās, kas jādara un kādi lēmumi jāpieņem. Es esmu pārliecināts, ka mans Dievišķais „ES” vienmēr vajadzīgajā brīdī man palīdzēs un ieteiks labāko izeju no jebkuras situācijas. Ar Dievišķo palīdzību un atbalstu es bezbailīgi un nešaubīgi eju pa savu ceļu, rīkojoties kā garīga būtne materiālajā pasaulē, savas un visu citu augstākās labklājības vārdā. Lai notiek tā!

 

Pozitīva nodoma veidošana

Atrodiet iespēju palikt vienatnē ar sevi, ērti iekārtojieties, aizveriet acis, elpojiet ritmiski un mierīgi, lai nomierinātos, atbrīvotos un nolīdzsvarotu domas un sajūtas. Koncentrējieties uz sirds apvidu un domās savienojieties ar savu Dievišķo centru. Padomājiet par to, kas jums nepatīk savā dzīvē un ko gribētu mainīt. Kādas konkrētas pārmaiņas jūs gribētu? Kādu iedomājaties savu dzīvi, ja šīs pārmaiņas notiks? Godīgi atbildiet uz jautājumu: vai jūs noteikti vēlaties šīs pārmaiņas vai arī tikai ar noteiktiem nosacījumiem? Ja vēlaties šīs pārmaiņas tikai ar noteiktiem nosacījumiem, tad jūsu nodoms nav stingrs un nelokāms. Bet, ja pārmaiņas vēlaties jebkurā gadījumā un esat gatavs samierināties ar dažām neērtībām, tad nodoms ir skaidrs, nelokāms un gatavs realizēties. Ja tādu nodomu neizdevās atrast, tad, koncentrējoties uz sirds apvidu, vērsieties pie sava Augstākā „ES”: „Dārgais Gars, parādi man, pa kuru ceļu virzīties un kādas pārmaiņas veikt, lai tās atbilstu mana Dievišķā „ES” vēlmēm un vajadzībām. Parādi, kuriem no maniem nodomiem piemīt tāda beznosacījumu tīrība un skaidrība, lai tos atbalstītu Gars”. Pēc tam ieklausieties savā intuīcijā – tā pateiks, kā jums rīkoties un kādus lēmumus pieņemt. Parasti intuīcijas atbilde izpaužas kā pirmā doma, kas ienāk galvā. Tā var nebūt nekādi saistīta ar jūsu iepriekšējām pārdomām un ar plāniem, kurus jūs apsvērāt pēdējā laikā. Šī doma var likties atnākam it kā ne no kurienes un tikt uztverta kā atklāsme, kad jūs pēkšņi skaidri saprotat, kas jums jādara, un tas jūsos rada milzīgu  prieku, kuru nenomāc nekādas šaubas. Pozitīvas emocijas un skaidra pārliecība, ka jādara tieši tā, ir divi nosacījumi un rādītājs tam, ka esat atradis risinājumu, atbilstošu Gara prasībām, un jūsu nodoms noteikti tiks realizēts. Pēc tam skaļā balsī skaidri formulējiet savu nodomu: „Man ir nodoms (darīt to un to)”, un vērsieties pie sava Dievišķā „ES” ar vārdiem: „Dārgais Gars, sūti manā dzīvē sinhronizācijas, lai es skaidri zinātu, kad un kur man jābūt, kādi soļi jāsper un kādas durvis jāatver mana nodoma sekmīgai realizācijai.” Sinhronizācijas ir sakritības un „nejaušības”, kuras  palīdz izvēlētajā ceļā – jūs satiekat vajadzīgos cilvēkus, notiek apstākļu sakritības utt.

Tagad atliek tikai gaidīt sinhronizāciju parādīšanos. Uztveriet tās kā zīmi, ka pienācis laiks sākt darboties, un nepalaidiet garām laimīgās iespējas, kas parādījušās jūsu dzīves ceļā.

Mēģiniet, un lai izdodas!

—- —– —–

Žurnāls Taka arhīvs, autors: Sandra Balode

Jums var arī patīk