Realitāti veido mūsu domas. Otrā daļa. Vingrinājumi

Raksta pirmā daļa http://baltataka.lv/realitati-veido-musu-domas-raksta-pirma-dala/

Vingrinājums “Mācību stundas apzināšanās”
Lai izstrādātu pozitīvu domāšanu un noņemtu pagātnes negatīvās piesaistes, ir svarīgi periodiski veikt sekojošo.

Uz lapas uzrakstiet visus disharmoniskos jūsu pagātnes notikumus. Atsevišķi uzrakstiet to cilvēku vārdus, kuri rada šīs negatīvās atmiņas. Nekautrējieties šajā sarakstā ietvert arī savus tuvākos! Tad, apskatot konkrēto cilvēku vai situāciju, atrodiet viņā (tajā) desmit pozitīvus aspektus un nosauciet tos skaļi. Piemēram: “Man nozaga maku ar naudu. Es saprotu, ka ikviens notikums satur sevī slēptu informāciju par mani pašu un dod man pieredzi. Es saprotu, ka tā ir mācību situācija un, ja neizpildīšu uzdevumu, situācija atkārtosies atkal un atkal. Neapšaubāmi, ka nepieciešams iziet no šīs situācijas un pabeigt mācību stundu. Es sāku pateikties situācijai un cilvēkam, kurš to radījis. Es saku paldies savam skolotājam par to, ka viņš paņēma no manis daļu manas karmiskās enerģijas. Es saku paldies notikumam, jo tādā veidā es nomaksāju savus neapzinātos parādus. Pateicoties šim notikumam, esmu izvairījies no kaut kā vēl sliktāka. Es saku paldies Visumam un Radītājam par atelpu, lai apzinātos mācību stundu. Es saku paldies skolotājam par to, ka viņš lika man paskatīties apzinātāk uz sevi un situāciju. Es apzinos, ka esmu aizķēries aiz alkatības, ekonomijas, aiz bailēm kaut ko zaudēt, ka zaudēju ticību taisnībai un pasaules Likumiem. Es pateicos Dievam par mācību stundu un sastādu darbību plānu tuvākajam laikam: ziedot labdarībai, izvākt no mājām vecas, nevajadzīgas lietas, parunāt ar tuvu cilvēku, apciemot senu draugu, izpildīt solījumu bērnam, dzēst pretenzijas pret sevi un pasauli, ziedot desmito daļu utt. Es pateicos šim cilvēkam par to, ka viņš kalpoja par līdzekli manai audzināšanai un palīdzēja veikt kārtējo soli pašam pie sevis. Es pateicos viņam par to, ka viņš izrādījās sava amata meistars.”
Ar mācību stundas apzināšanos un pateicības izteikšanu skaļi mēdz būt pietiekami, lai izkliedētu situāciju. Ar tuviem cilvēkiem viss ir daudz sarežģītāk. Šeit mīlestība un naids, pagājušie iemiesojumi un dzimtas karmiskās enerģijas plūst no vienas situācijas citā. Tāpēc bez desmit pozitīvu īpašību deklarēšanas Visumā vēl svarīgi ir vienkārši pateikties saviem tuvākajiem. Sēžot ar aizvērtām acīm atbrīvotā stāvoklī, vizualizējat cilvēka tēlu un sakiet: „Es tev pateicos! Es tev pateicos! Es tev pateicos!” Un sakiet to tik daudz reižu, cik gribat – tūkstoti, divus tūkstošus reižu… Dažkārt pietiek ar vienu reizi, lai notiktu karmiskā mezgla atbloķēšanās. Šajā laikā svarīgi sekot ķermeņa reakcijām. Par pozitīvu rezultātu tiek uzskatīts stāvoklis, ja ķermenī vērojams iekšējs karstums, pēkšņi sviedri vai nelabuma parādīšanās. Pateicība sev un citiem piesaista palīdzību no Visuma, notiek saplūšana ar pasauli. Turpretī pretenzija (nav svarīgi, vai jums ir taisnība vai nav) sašķeļ, atgrūž pasauli. Mūsu ķermeni veido domas. Domas rada jūtas un emocijas. Cilvēka saprāts ir domformu fabrika. Svarīgi veidot pozitīvas domu formas un nenosprostot veselības, jaunrades un ilggadības plūsmu.
Slimība ir mūsu transformācijas mehānisms. Tā norāda, ka cilvēks novirzījies no mērķa – prieka un labklājības. Ja spējam pateikties slimībai, notiek satriecošas izmaiņas. Ikvienā cilvēkā ielikta pašattīrīšanās programma.
Svarīgi nekoncentrēt uzmanību uz slimībām, svarīgi pateikties Visumam par veselības pievilkšanu. Gaišas domas ir dzīvinoši bioķīmiski procesi audos un orgānos. Ķermenis pats sevi izdziedina! Izdziedinās nieres, mugurkauls, atjaunojas redze. „Es esmu pateicīgs savam ķermenim par to, ka tas mani dziedina. Es pateicos tam par uzticību un godīgumu attiecībā pret mani. Es mīlu savu ķermeni!”
Ja negatīvā domāšana pāraugusi dzīvesveidā, tad ar pateicību vien nepietiek. Nevajag cīnīties, jo tas rada tā pievilkšanās mehānismu, ko nevēlamies. Svarīgi nolemt dzīvot laimīgi! Neviens nav jānosoda, jo tā pievelkam mūs nosodošus cilvēkus. Nepieciešams pastāvīgi praktizēt nodomu – veidot pozitīvu pasaules uztveri. Svarīgi izstrādāt ieradumu ikvienā situācijā meklēt pozitīvo. Ikviens mūsu radīts pozitīvs izteikums jāizrunā tūkstošiem reižu. Piemēram: „Es mīlu un esmu mīlēts! Es varu visu! Esmu visa cienīgs! Es spēju to, ko citi uzskata par neiespējamu! Dzīve ir brīnišķīgs ceļojums! Nākotne nes man neierobežotas iespējas!”
Iztēlojieties, ko sajutīs un kā jutīsies bērns, ja no ieņemšanas brīža viņam teiktu: „Tu esi šeit pēc savas gribas. Tā ir tava izvēle! Tu esi vajadzīgs un mīlēts! Tu esi savas laimes kalējs! Tu esi radījis savu dzīvi pats! Mīli sevi un izveido visu, ko vēlies!”
Es varu – tā ir pasaules radīšana. Nav nekādu ierobežojumu. Visums mani neierobežo nekādā veidā. Mans uzdevums ir tas, ko es izveidošu. Mans mērķis ir izjust prieku un dzīves svētlaimi. Ja prieks slēpjas sviestmaizē – es to ēdu! Ja miegs dod labsajūtu – guļu. Ja vēlos ceļot, tad atļauju to sev. Viss, ko vēlos, vienmēr parādās.
Svarīgi meklēt to, kas rezonē ar sirdi un vēlmēm. Galvenais ir saprast, ko es vēlos, pēc tam koncentrēties uz to un ar nelokāmu ticību atlaist savu nodomu Visumā. Varenais radošais spēks apģērbs, pasargās un atbalstīs mani, ja sev to atļaušu un to piesaukšu.

Nākotnes vizualizācija
Jau senatnē bija skaidrs, ka cilvēks veselība slēpjas triādē: tā sevī ietver trīs nesaraujamas daļas – fizisko, garīgo un mentālo. Tas izriet no dabas likuma: ikviena dzīva sistēma izteikta trīs kategoriju formā – matērijas, enerģijas un informācijas. Attiecībā pret cilvēku šīs kategorijas nozīmē ķermeni, garu un dvēseli… Tas nozīmē, ka veiksmīgai praksei nepieciešama trejāda dziedināšana.
Ikviena vēlme agri vai vēlu materializējas mūsu pasaulē. Jautājums ir tikai, kad tas notiks. No nodoma līdz realizācijai bieži vien paiet gadi. Liela daļa vēlmju realizācijas brīdī mums jau nav vajadzīga vai pat traucē dzīvot. Lai attīrītu biokompjūteru no liekas emocionālas nastas, var lietot dažādas atcelšanas tehnikas.
Realizācijai vēlams ieraudzīt savu vēlmi skaidri un precīzi. Tas notiek iztēlē uz sava iekšējā ekrāna. Mūsu prāts, balstoties uz pagājušo iemiesojumu pieredzi, izkrāsos un izplānos visu tā, kā tas nepieciešams mums. Skaidru tēlu vēlams uzzīmēt krāsās uz papīra. Apkārtējā vide var būt pretrunā mūsu vēlmēm, mūs var traucēt ticības trūkums savam spēkam un iespējai. Tāpēc svarīgi sākt ar sevi – iemīlēties un iegūt ticību sev. Tikai tad atbrīvojam sevi no kontroles pār pasauli, atbrīvojas kolosāla enerģija, kuru vēlams novirzīt uz gandarījuma sasniegšanu no dzīves procesa. Tāpat ļoti svarīgi atļaut sev lietot Visuma pārpilnību.
Kad domājam, redzam savu domu caur tēliem. Iekšējais dators pārlapo caur ekrānu iepriekšējās pieredzes kinolenti, un prāts izvēlas kaut ko līdzīgu tam, kas ar mums noticis. Notiek to bilžu sistematizācija un atlase, kas ierakstītas atmiņu blokos. Ar katru tādu ainu saistītas tās vai citas asociācijas, emocijas un jūtas. Tās nostiprina tēlu ar izjūtām – ieraksta to mūsu datorā.
Tēlam jābūt saprotamam un ticamam. Piemēram, gribam atjaunoties. Tad atrodam savu fotogrāfiju divdesmit gadu vecumā un novietojam uz vizualizācijas tāfeles. Turpat var novietot savas nākamās mājas pie upes (kur vēlaties dzīvot) zīmējumu. Šajā gadījumā esam veikuši soļus sava sapņa materializācijai. Tāfeles apakšā uzrakstām: „Es dzīvoju ar savu ģimeni savā mājā un izjūtu no dzīves prieku un gandarījumu.” Tad vizualizācijas tāfeli novietojam uz darba galda, lai periodiski uzmestu tai skatienu un apstiprinātu savu nodomu.

Dzīves jēga
Cilvēkam nav nekādas dzīves jēgas, ja viņš pats sev to neizdomā. Principā ar to arī sākas sevis paša jaunrade un pasaules radīšana. Lai virzītos dzīvē uz priekšu, nepieciešami nākamie horizonti vai sapratne par to, kas vajadzīgs šajā dzīves posmā. Taču šī sapratne pati no sevis nerodas, to nepieciešams radīt, nopelnīt, izciest. Nākotne rodas no pagātnes un tagadnes. Tā veidojas no tiem tēliem un ideāliem, kuri nostiprinās mūsu apziņā. Ja kaut kas ar mums notiek, bet mēs neesam tam gatavi, tad svētība var pārvērsties par lāstu – visam jānotiek noteiktā apziņas līmenī un vajadzīgajā laikā. Virzībai uz priekšu nepieciešama drosme un godīgums attiecībā pret sevi pašu. Bez šī noteikuma nav jēgas izpildīt tehnikas un iemiesot idejas.
Pētot Visuma datora darbību, svarīgi saprast, ko tad mēs patiesībā gribam. Mums reizēm kauns atzīties pašiem sev par saviem virzošiem motīviem un slēptām vēlmēm. Pieņemsim, mūs kaitina cilvēki. Tas rada sliktu noskaņojumu, neapzinātu sevis un apkārtējo apspiešanu, bet godīgi atzīties traucē audzināšana. Taču apzinoties savas patiesās vēlmes, mēs ar labpatiku sūtām visus uz Ēdenes dārzu. Notiek varena izlādēšanās. Atjaunojas enerģētiskā mijiedarbība ar Visumu, arī cilvēki būs apmierināti, jo Ēdenes dārzā vienmēr un visiem ir labi.
Uzrakstiet uz papīra lapas visas savas vēlmes. Atcerieties, ka mūsu burvi apspiež iekšējais kritiķis un audzinātājs. Loģiskā domāšana cenšas iznīdēt visus mūsu sapņus un iesākumus. Svarīgi pārvarēt nabadzības apziņas latiņu – neapzinātu pretošanos pārmaiņām.
Tagad uzmanīgi izlasiet, ko uzrakstījāt. Svarīgi noteikt tieši savas vēlmes, nevis audzināšanas un sabiedrības uzspiestās. Ja mērķis ir īsts, tad, to sasniedzot, rodas prieks un gandarījums. Ja tas nav īsts, tad patikas vietā nāks klāt daudz nevajadzīgu problēmu. Vai esat kādreiz domājuši – kāpēc cilvēki, kuri vinnējuši loterijā lielas naudas summas, bieži vien nespēj tās pareizi izmantot, drīz vien atkal kļūstot tikpat nabadzīgi kā iepriekš? Tas tādēļ, ka apziņā neiekļāvās tik milzīgs enerģijas apjoms un, lai īpašnieks nesagrūtu zem liekas nastas, Visums atgrieza visu savās vietās.
Kad noteiksiet savas patiesās vēlmes, pārrakstiet tās tagadnes formā un maksimālā izpausmē. Piemēram: „Mani gada ienākumi ir no simts tūkstošiem līdz miljonam eiro. Nauda mani mīl un plūst pie manis arvien pieaugošā daudzumā. Es to tērēju viegli, saprātīgi un ar prieku.”
Šajā gadījumā izveidots pieprasījuma koridors materializācijai. Bet pievilkt sev naudu un enerģijas ir par maz, svarīgi iemācīties saņemt prieku no saņemtā lietošanas. Visums dzīvo pēc vienotiem likumiem. Tie ir fundamentāli un pastāvīgi. Tie reglamentē Visuma un visu dzīvu būtņu darbību. Visi, kuri ievēro šos likumus, dzīvo harmonijā ar sevi un pasauli, bet tie, kuri no šiem likumiem atkāpjas – cieš, slimo un dzīvo aizmiglotā apziņas stāvoklī. Visums teic vienu un to pašu: „Nedari citiem to, ko negribi sev!” vai: “Mīli, un viss atnāks!”
Ja runājam par prieku un apmierinājumu, tad tie katram ir savi. Ir zemiski apmierinājumi, un ir augstākie. Zemiskie izpaužas kā reabilitācijas mehānisms par psihiskajiem stresiem pagātnē. Cilvēki, kuri tos izjutuši, neapzināti cenšas atriebt visiem un visu par savām nepiepildītajām ilūzijām un ciešanām. Bieži tas ir dzimtas karmas darbības mehānisms. Tad cilvēks senču stresu ietekmē cenšas reabilitēties par vecmāmiņu un vectētiņu aizvainojumiem un neapzināti dara citiem ļaunu. Tomēr daba piešķir brīnumainu balvu par tieksmi uz pašizzināšanu un piedošanu sev un apkārtējai pasaulei. Šis apmierinājums pārspēj visus iedomājamos un neiedomājamos normālu cilvēku priekšstatus.
Dzīves jēga ir sevis veidošanā. Apgaismība neposta, bet dāvā veselību, spēku, prieku, apziņas skaidrību, pilnību. Apgaismots cilvēks kļūst par spēcīgu magnētu, un viņa vēlmes viegli realizējas. Tā vienkārši šī sajūta gan nerodas – tas ir ikdienas darbs ar sevi. Bet – tas ir tā vērts!

Vingrinājums „Radīšanas brīnums”
Vienatnē nomieriniet prātu, veiciet dažus dziļas elpošanas ciklus. Atbrīvojiet ķermeni. Vērsieties pie Visuma un sakiet: „Varenais Visums! Es skaidri zinu, ka vislabākās veltes priekš manis jau sagatavotas. Es izsaku stingru nodomu saņemt visu to, ko esmu cienīgs saņemt, un lūdzu tam Tavu palīdzību.” Tad iztēlojieties, ka esat brīnumdaris, kurš pēc savas gribas spēj radīt jebko labu sev un citiem, un darīt to viegli, bez spriedzes un liekām pūlēm. Iztēlojieties, ka dzīvojat brīnumainā, labā un mīlošā pasaulē. Atcerieties: pasaule kļūst tāda, kādu mēs to uztveram. Pēc tam padomājiet par to, ko labu gribat radīt, lai gan jums, gan citiem cilvēkiem dzīvot būtu vēl labāk. Noticiet: ja patiešām gribat labu, Visums jums tajā palīdzēs. Skaļi izsakiet nodomu to radīt. Pasakiet sev: „Tas ir viegli! Tas jau eksistē!” Iztēlojieties, ka tas patiesībā eksistē. Pēc tam domās palaidiet savu vēlēšanos Visumā un palieciet pārliecībā, ka viss notiks tā, kā esat iecerējuši. Un jūtieties tā, it kā viss jau noticis.
Lai izdodas!

 

(Žurnāla “Taka” 2016.gada arhīvs, autore: bioenergoterapeite Sandra Balode)

Jums var arī patīk