„ Mainīsim pasauli ar Mīlestības enerģiju!” saruna ar TATJANU FOMIČEVU

“Auras attīrīšanas un harmonizācijas metode, izmantojot kristālus, pusdārgakmeņus un skaņu” – tā sauc TATJANAS FOMIČEVAS vadītos veselības harmonizēšanas seansus. Viņa organizē arī seminārus, kuros interesentiem iespējams paplašināt savu apziņu, enerģētisko un garīgo redzeslauku. Tās ir sarunas par jaunajām enerģijām, svarīgiem Kosmosa un Visuma likumiem. Tatjanas mācību skola, kā saka viņa pati, ir pasaulē vislabākā – Eņģeļu skola. Kopš 2010. gada Tatjanas Fomičevas un Irenes Ozeres klubs „Atvērtā pasaule” rīko braucienus pa dažādām Latvijas vietām, un katru reizi Zemē un Ūdenī tiek ielikti divi kristāli. To gravējumā minēts datums un pasākums; kristāli pildīti ar pateicību Mātei Zemei, veidojot kopīgu, aktīvu kristālu tīklu. Latvijas Kristāliskais tīkls tika sākts 2010.gadā no Kolkas raga. Ar Igaunijas Kristālisko tīklu kluba biedri savienojās Ainažu braucienā 2010. gada oktobrī (10.10.10.), kad labirintā izveidoja saikni arī ar Ēģiptes piramīdām. Ceļā uz Roņu salu visus savienoja maģiskais 11.11.11. datums. Gonga skaņa saplūda ar jūras viļņu šalkām, sveču gaisma ar vēja pūsmu, sirdspuksti ar pasaules un Kosmosa vienotību. Šīs skaņas satikās ar saskanīgām vibrācijām citos Baltijas jūras krastos, sajaucās ar līdzīgām Zemes vibrācijām, iededzot visos apziņas gaismu…

Šodien mani interesē veids, kādā cilvēka aura tiek attīrīta ar skaņu un kristāliem tepat – kādā no nelielām istabiņām Rīgas centrā. Kā tas notiek?

– Sākums jau ir pati tikšanās ar cilvēku, kurš atnācis pēc palīdzības. Nav būtiski, vai palīdzība būs jāsniedz ar kristālu, skaņas vai vārda palīdzību – pirmsākumā ir pateicība, ka šis cilvēks vērsies tieši pie manis. Viņš ir tāda pati dievišķa būtne un lūdz palīdzību. Labi apzinos, ka dzīvi nevaru nodzīvot viņa vietā, bet konkrētajā brīdī varu sniegt šo dievišķo dzirksti, kas ļautu viņam pašam atrast sevī spēkus, lai virzītos tālāk pa nosprausto ceļu. Vienmēr atgādinu – esiet universāli! Būt šajā dzīvē universālam – tas ir pats galvenais. Te ikviens šāds seanss var palīdzēt.

– Kādi ir iemesli, kāpēc cilvēks nonāk pie jums? Psiholoģiski, fiziski…

– Iemesli ir visdažādākie. Tās var būt attiecības – pat ne personiskajā dzīvē, bet darba attiecības; var būt arī slimības. Ļoti bieži cilvēks atnāk un saka: nesaprotu, kas ar mani notiek! Šobrīd mainās enerģija, daudzi tajā apjūk, pazaudē sevi, un iestājas diskomforts.

– Medicīniskās analīzes labas, it kā slims neesmu, bet jūtos slikti…

– Jā. Arī situācija it kā normāla – ģimene laba, biznesā veicas, bet gandarījuma nav, cilvēks pats sevi ir pazaudējis. Tad šāds seanss var palīdzēt.

– Kā?

– Seansi ar skaņu un kristāliem parasti notiek, pacientam atrodoties guļus stāvoklī, un jau pats šis moments nomierina. Enerģija aurā koncentrējas uz mieru. Kad sāk skanēt dažāda augstuma gongu skaņas, saspringtā enerģija atslābinās, skaņas ietekmē pārkārtojas ķermeņa vibrācijas. Gaišreģi var redzēt, kā dažas enerģijas vienkārši pazūd. Katra skaņa iedarbojas uz noteiktām šūnām un orgāniem. Jo iedarbīgāka skaņa, jo ātrāk cilvēks attīrās. Tiek iekustinātas ķermeņa vibrācijas, kas, atsaucoties uz skaņu, pārkārtojas, sakārtojas. Visumā nepārtraukti notiek vibrāciju maiņa. Un  organisma struktūra šīm vibrācijām ir ļoti atsaucīga. Seansa laikā ķermenis harmonizējas. Daudzi teic, ka pēc skaņu seansa zaudējot svaru. Ne tādā nozīmē, ka pēc badošanās būtu nomesti kilogrami, bet ir tik viegli, ka gribas lidot.

– Celties spārnos…

– Jā, kā spalviņai mākoņos, ko uznes un tur skaņu viļņi. Atcerieties par taurēm Bībelē, kuru skaņas sagrāva Jērikas mūrus.

– Zvaniem un gongiem ir kopīga īpašība – to ievibrētās skaņas skan ilgi. Iespējams, tas rodas no lielā virsskaņu daudzuma. Tieši šī iemesla dēļ zvanus savulaik sāka ieviest garīgajos rituālos. Viduslaikos tos izmantoja liturģisko drāmu muzikālajos pavadījumos, kur zvanu raisītās skaņas asociējās ar debesīm, ar dievišķo… Un patiešām, dažādi variējot augstākas un it īpaši zemākās, dobjākās gongu skaņas, saklausāma liela līdzība ar baznīcas zvanu skaņām. Nav brīnums, ka cilvēki, tās dzirdot, jūtas pacilāti.

– Tieši tas pats notiek arī šeit. Bloki, kas nosprostojuši cilvēka auru un, iespējams, nobloķējuši arī  ķermeni, atsevišķās vietās fokusējoties jau kā slimība vai kādas slimības pirmsākums, šo skaņu izraisīto vibrāciju ietekmē tiek izkustināti. Manas pirmās izjūtas, dzirdot gongu skaņas, bija tādas, ka, šķita, visas manas šūnas, līdzīgi smiltīm, vienkārši sabirzt, izkaisās. Es kļuvu par smilšu kaudzīti, kas guļ uz šī jogas paklājiņa. Nākamā sajūta – manas šūnas strukturizējas jaunā kārtībā. Manī viss notiek pa jaunam. Es biju gatava jaunām iespējām. Savukārt ir ļaudis, kuriem šo seansu laikā kļūst baisi.

– Kas šīs bailes izraisa?

– Vispirms – skaņas skaļums. Tās nav tās skaņas, pie kurām cilvēks jau pieradis. Tā ir dziļa, planetāra skaņa, kuru mūsu šūnas iepazīst pirmo. Sākotnēji mēs visi bijām šajā skaņā. Cilvēki, kuri spēj veikt astrālus ceļojumus, kas palīdz nokļūt tālāk par mūsu Galaktiku, ejot cauri Saulei, dzird tieši šīs skaņas. Katrai planētai ir sava noteikta skaņa. Gongs ir vistuvāk Kosmosa skanējumam, planētu un zvaigžņu mūzikai. Ne velti ir gongi, kas noskaņoti uz noteiktas planētas skaņām, to pašu var teikt par dziedošajām bļodām.

– Tibetas dziedošie trauki?

– Jā. (Rāda dažāda izmēra vara krāsas bļodas) Sens instruments, ko skanējuma ziņā var salīdzināt ar mazu gongu. Trauki rada unikālas, neatkārtojamas skaņas, kas dziedinoši iedarbojas uz cilvēka dvēseli un fizisko ķermeni. Kā vēsta sena leģenda, pirmā reliģija Tibetā bijusi šamanisms, savas zināšanas lamas saņēma, tieši kontaktējot ar „augstākajiem gariem”. Reiz viņiem pateica, ka uz zemes jāparādās īpašiem spēka priekšmetiem, starpniekiem, ar kuru palīdzību cilvēki spēs sazināties ar Kosmisko saprātu. Pēc ilgām meditāciju stundām viens lama ieraudzīja, ka šim priekšmetam jābūt bļodas formā, kas gatavota no 8 elementiem: zelta, sudraba, dzelzs, vara, svina, alvas un… Astotais elements palika nezināms. Mūki centās izgatavot trauku no septiņiem zināmajiem metāliem, taču efekta nebija. Īpašā rituālā augstākie lamas vērsās pie augstākajiem spēkiem, jautājot, kā pareizi izgatavot šos „spēka priekšmetus”. Par atbildi svētā Kailasa kalna apkārtnē nolija meteorītu lietus. Meteorītos esošā rūda arī bija trūkstošais astotais elements. Trauki sāka skanēt ar nedzirdētas jaudas un vibrācijas skaņām. Ne velti šīs skaņas piemērotas kā čakrām, tā planētām. Mūsdienās tas viss izmērāms hercos¹.

– Un trauku dažādie izmēri rada…

–…atšķirīgu skaņas dziļumu un atšķirīgas vibrācijas. Ir arī šāds instruments, ar augstāku skaņu. (Atskaņo.)

– Ārēji atgādina ksilofonu, arī skanējums līdzīgs.

– Tas ir čakrafons. Zinātnieki izmērījuši, ka dzied arī mūsu DNS. Arī Zeme dzied.

– Mēs nepabeidzām par bailēm.

– Lūk, kad cilvēks sastopas ar šādiem intensīvi viņu pārklājošiem skaņu viļņiem, atveras tādi seni viņa nobloķējumi, kurus viņš pat neapzinās. Tās var būt kādas bērnībā izjustas bailes, tās varbūt pat no iepriekšējās dzīves. Cilvēks no šīs aizsprostojuma zonas ir izvairījies, nekad nav tai tuvojies. Bet šeit, seansa laikā, daudzi tiešām izjūt šausmas. Aizsprostojums aurā ir izkustināts.

– Vai no šīm bailēm var atbrīvoties?

– Vispirms tās sāk sadalīties, kā manā piemērā ar smiltīm, skaņu vilnim turpinoties, bailes pazūd. Bet ir bijuši gadījumi, kad cilvēks pieceļas un aiziet.

– Un tomēr dziļākā būtība instinktīvi tiecas pēc šīm ārpasaules skaņām. Ļoti populāri ir tā sauktie vēju zvani – dažāda materiāla, dažādām vibrācijām un atšķirīgu skanējumu.

– Tas ir kolosāli! Ļoti bieži šo vēju zvanu augstākās skaņas atgādina sfēru mūziku. Ar šīm kristāliskajām skaņām tiek atdzīvināta mūsu pasaule. Turklāt neatkarīgi no materiāla, kādā vēja zvani veidoti. Katra cilvēka iekšējā sajūta pateiks pareizo atbildi, kas viņam konkrētajā brīdī vajadzīgs. Vai viņš vēlas dzirdēt metālisku vai kristālisku skaņu, vai paklausīties jūras šalkas.

– Čakrafona skaņas līdzīgas ksilofona radītajām skaņām. Vai mūzika uz cilvēku tāpat neiedarbojas arī koncertzālē?

– Koncerti iedarbojas ļoti pozitīvi, ieteicams klausīties visdažādāko mūziku, gan pūšamos instrumentus, gan ērģeles, gan stīgu mūziku. Jo vibrāciju spektrs ir milzīgs. Ir skaņas, ko cilvēka auss dzird, tās palīdz, bet ir arī skaņas, ko ar dzirdi neuztveram. Kā specdienestu radītie skaņu ieroči, kas uzdzen bailes vai paniku, radot smadzenēs pat absolūtu sabrukumu.

– Kā ir ar dzīvniekiem? Viņi pret skaņu ir jūtīgāki nekā ļaudis.

– Jā, dzīvnieku dzirdes diapazons ir plašāks. Novērojot, piemēram, savu suni, secināju, ka gan TV, gan internetā ir skaņu efekti, kas pārsniedz cilvēka dzirdes uztveramības robežas. Redzu suņa reakciju uz to – viņš kļūst nemierīgs.

– Ja mēs šīs skaņas nedzirdam, to ietekme jau tāpēc uz mums nemainās?

– Protams.

–Tas ir labi vai slikti?

– Teikšu tā – var dzīvot un visu laiku baidīties. Bet var kļūt par gaismu un nebaidīties. Vienmēr atkārtoju – esiet universāli! Ja dievišķie spēki vēlējuši šajā pasaulē dzīvot, tad ne jau tāpēc, lai mēs baidītos. Nē. Tas noticis tāpēc, lai mēs mācītos un kļūtu universāli.

– Šodien dzīvojam elektromagnētisko lauku ielenkumā – mobilais telefons, dators, radio, lampas, dažādas elektroierīces utt. Vai spējam to izraisītās negatīvās vibrācijas atvairīt?

– Spējam. Piemēram, ja zinu, ka man nevajadzētu iet uz elektrostaciju, kur ir liels elektromagnētiskais fons. Kur smadzenes ar šo monotoni dīcošo, elektromagnētisko skaņu tiek traumētas. Ko darīt, ja tomēr turp jādodas? Es varu ieslēgt savu iekšējo gaismu un šo lauku atvairīt. Lai, kamēr tur atrodos, manas šūnas netiktu iespaidotas. Ja cilvēks trīs reizes sava ķermeņa šūnām un savai aurai dos šādu komandu… kaut vai virtuvē, pieejot elektriskajai plītij vai ledusskapim, un zinot, ka tie izstaro elektromagnētisko lauku, spēs pateikt: „Es no šī fona nebaidos, es to vienkārši nelaižu sev klāt, nepieņemu! Lai tas plūst man garām!”, negatīvās vibrācijas atkāpsies. Tieši tāpat jāizturas arī citur. Par to nevajag domāt nepārtraukti, tas jau notiks automātiski.

– Cilvēks iedarbina savu aizsardzības programmu, un tā strādās pati?

– Automātiski – ieslēdzu, un programma strādā. Ir apvidi, kur jau var atļauties dzīvot ļoti tīrā vidē. Šveicē, piemēram, ir vietas, kur pat lidmašīnas nelido pāri. Vai kādās salās… Galvenais – nedrīkst baidīties! Šīs lietas mūs skar tikmēr, kamēr savā būtībā esam materiālisti. Līdzko sākam domāt citās kategorijās, sākam ticēt augstākām lietām; kad cilvēka lauks pāriet kristāliskā struktūrā, kļūstam grūtāk sasniedzami un ievainojami. Protams, mūsu rīcībā daudzas lietas šajā ceļā var palīdzēt. Piemēram, attiecīgi kristāli, noteikta pārtika, bet tas viss ir uz laiku. Ko ar to gribu sacīt? Paņemot rokās kādu akmeni, mēs apmaināmies vibrācijām, mēs saņemam šā akmens kristāla vibrācijas. Paņemot to vairākkārt, šo vibrāciju fiksējam savā aurā. Tādējādi attiecīgā vibrācija jau ir mūsos un noteiktā brīdī ieslēdzas. Jo vairāk vibrāciju varam iedarbināt, jo esam universālāki. Civilizācijas attīstībā visu vibrāciju spektru esam pazaudējuši, tagad jācenšas to atjaunot. Visi akmeņi satur minerālus, dažādus mikroelementus, īsi sakot, visu Mendeļejeva tabulu. Bet kas ir Mendeļejeva tabula? Tie esam mēs! Visa mūsu pasaule ir mikroelementi no Mendeļejeva tabulas. Mēs esam radniecīgi, tikai receptes dažādas. Taču, kad cilvēks paņem rokās akmeni, viņš ieslēdz šos sevī esošos mikroelementus, kuri varbūt klusē, neļaujot cilvēkam pareizi harmonizēties. Piemēram, ja visu laiku ir pazemināts hemoglobīns. Sākot kontaktēt ar hematītu, pirmām kārtām aktivizējam tās sava organisma vibrācijas, kas ļautu izstrādāt hemoglobīnu.

– Senatnē cilvēki to visu zināja?

– Jā. Viņi ņēma naglu, iemeta ūdenī un dzēra sarūsējušu ūdeni, kas viņiem palīdzēja. Tādā veidā ķermenī nokļuva dzelzs vibrācijas. Tie, kas meditējuši ar akmeņiem, teic, ka viņiem vairs nevajag turēt rokās pašu akmeni, atliek atcerēties meditāciju, domās ieslēgt šīs vibrācijas, un tās viņiem palīdz. Atceros kādu braucienu uz Roņu salu – jūra bija diezgan vētraina, un daudzi bažījās, kā viņu organisms uz to reaģēs. Mēs, kuriem bija kristāli, tikām ar to galā. Bet kopā ar mums ceļoja cilvēks, zinātņu kandidāts, kurš kristāliem neticēja. Viņš bija aplīmējies ar kaut kādām zinātniski pamatotām plāksnītēm, kas satur vibrācijas. Viņam vienīgajam tiešām piemetās jūras slimība. Tas arī bija saprotami, jo viņš, ticot zinātnei, izmantoja mākslīgu tehnoloģiju. Viņš nāk pie Dieva caur zinātni, tas ir labi. Bet mums rokās bija akmeņi, kuru izcelsme ir dievišķa. Tas bija fantastiski – atrasties bangojošā jūrā un uzticēties savām vibrācijām. Uzticēšanās ir galvenais! Kad pie manis atnāk cilvēks un lūdz palīdzību, viņš taču man uzticas.

– Cik šie seansi ir gari?

– Tikai ar kristāliem, bez skaņas – 40 minūte; ar skanošajām bļodām – 25 minūtes. Svarīgi, lai vibrācijas ietiektos arī kaulos, iekļūtu cilvēka ķermeņa visblīvākajos audos. Var veikt masāžu tikai ar skaņu, bet, apvienojot skaņu ar kristāliem, efekts nenoliedzami būs sfēriskāks. Dažādo akmeņu harmonizācijas lenta piemeklēta dažādām čakrām. Viens lentas gals tiek it kā iezemēts, otrs tiecas Kosmosā. Mēs šo lentu testējām, tajā ir noteikti akmeņi – kad pievienojam tiem sakņu, akmeņi tiek vairāk aktivizēti. Varētu minēt līdzību ar asinsvadiem – kolīdz asinsritē rodas kādi traucējumi, veidojas trombs. Kamēr cilvēks dzīvs, viņa enerģijai jāplūst brīvi. Ja tā nenotiek, ir kādi sarežģījumi, daļa orgānu tiek izolēti, citi pārblīvēti, organisms, tāpat kā ūdens plūdums, meklēs apkārtceļu. Šāds stāvoklis ilgi nevar turpināties, tas jālīdzsvaro. Tieši tas arī tiek panākts ar šo procedūru palīdzību, un organisma enerģētiskais plūdums tiek normalizēts. Skaņa šo procedūru palīdz koncentrēt un padziļināt.

– Cik senas ir šīs zināšanas?

– Ar kristāliem strādāja jau senie indieši un ēģiptieši. Viņi šos kristālus sasmalcināja tik ļoti, ka tos  varēja lietot pat pārtikā. Kristālus izmantoja arī dažādos uzlējumos To apstiprina mūsdienu ājurvēda. Arī ārstniecība ar skaņu ir ļoti sena. Kas tad bija pirmais? Vārds! Tieši skaņu vilnī dievišķais plāns radīja mūsu realitāti.

– Uzskata, ka ne visi akmeņi visiem cilvēkiem der vienādi.

– Šie visi ir kvarci. Izsenis zināms, ka silīcijs ir viens no lielākajiem enerģijas devējiem, tāpēc citu akmeņu mums šeit vispār nav.

– Ahāts, ametists, dzintars, dūmu kvarcs, jašma, kalnu kristāls, piena kvarcs, rožu kvarcs, zilais kvarcs…

– Tie ir cilvēkam radniecīgi, kvarcs ir mūsu kaulos. Kvarcs ir smiltīs mums visapkārt – kalnos, zemē… Pastaigājot basām kājām, cilvēks izveseļojas. Kvarca kristāli spēj uzlabot atmiņu. Nekas jauns jau nav atklāts, tas ļauj atgūties no elektromagnētiskā smoga, no visām šīm tehniskajām lietām. Tajā pašā laikā zinām, ka kvarcs tiek izmantots tehnikā.

– Ir arī kvarca piramīdas. Tās esot labi turēt mājās. Vai piramīdai uz galda piemīt kāda pozitīva iedarbība?

– Jā, šeit darbojas arī ģeometriskā forma. Strādājot ar cilvēkiem, es to neizmantoju, bet piramīda harmonizē telpu. Vienai piramīdas malai, ne asajam stūrim, jābūt vērstai uz Ziemeļiem.

Piramīdu, īpaši šungīta² piramīdu, ļoti ieteicams novietot līdzās datoram, arī televizoram.

 

– Jūsu vēlējums „Takas” lasītājiem.

– Gribētu atgādināt, ka jūs vienmēr būsiet veseli, ja izstarosiet mīlestību. Ja atcerēsieties, ka otrs cilvēks ir tāds pats cilvēks kā jūs un jūs dzīvojat uz vienas Zemes. Arī citiem ir tādas pašas jūtas, kā jums – prieks, vilšanās, sāpes… Iespējams, kāds nespēj to pietiekami labi izsacīt. Saprotu, ka mīlēt visus un uzreiz ir sarežģīti. Cilvēki to mācās visu dzīvi. Ir tāds likums – nespēj iemīlēt, ļauj tam vienkārši būt. Nemēģiniet izlikties par kādu citu. Nevalkājiet maskas, esiet patiesi! Patiesais „es” ir katra paša sirdī.

P.S. Pēc sarunas Tatjana Fomičeva piedāvāja izbaudīt skaņu un kristālu attīrošā seansa iedarbību, ko, protams, ar dziļu pateicību pieņēmu. Pirms seansa tika izmērīta mana aura.

Izjūtas seansa laikā – vispārēja, viegla ķermeņa vibrēšana, augstāko skaņu iedarbība – it kā izberž visus kapilārus, ko zemākās skaņas atkal nomierina. Skaņu simfonija gluži kā baznīcu zvaniem. Seansa beigu daļā kļūst mazliet vēsi, it kā būtu noģērbta drēbju kārta. Pieceļoties, mazliet reibst galva. Izmērot auru – tā kļuvusi divas reizes lielāka! Neizsakāma viegluma un tīrības sajūta. Es  aizlidoju…

¹ Hercs – periodisku procesu frekvences mērvienība. 1 Hz nozīmē regulāras parādības atkārtošanos reizi sekundē, visbiežāk lieto elektromagnētisko viļņu un maiņstrāvas frekvences mērīšanai radiotehnikā, elektronikā, akustikā. Pulkstenis tikšķ ar frekvenci 1 Hz, cilvēka sirds – apmēram 1,2 Hz. Cilvēks spēj sadzirdēt skaņas ar frekvenci no 16 Hz līdz 20 000 Hz (20 kHz).

² Šungīts – minerāls ar īpašā veidā organizētu kristālisko režģi, kura pamatā ir ogleklis – dzīvības pamats Zemes virsū. Nozīmīga molekulāra oglekļa daļa sastāv no sfēriska veida molekulām – fullerēniem. Šungīts ārstē, glābj, attīra, atveseļo, aizsargā, normalizē, atjauno. Iezim piemīt sorbcijas, katalītiskas, baktericīdas īpašības, bioloģiskā aktivitāte, augstfrekvences spēja uzsūkt un neitralizēt elektromagnētiskos izstarojumus.

 

>>>III<<<

ŽURNĀLA TAKA arhīvs, sagatavoja: Lia Guļevska

Jums var arī patīk