Kristālu dziedinošā enerģija

Ļoti iedarbīgs un spēcīgs līdzeklis izdziedināšanā ir kristālu enerģija. Tas tāpēc, ka kristālos atrodas īpašas matrices, kuras noskaņo uz Visuma harmoniju.

Ja mēs uztveram šo matrici, tad spējam noskaņoties pēc tās unisonā ar Visuma dziedinošām enerģijām!

Daži no mums jūt, ka kristālos ielikta apgarota pasaule ar savu dzīves ritmu. Tā nav vienkārši enerģija, ne arī vienkārši vibrācijas, ne informācijas nodošanas līdzeklis. Tā ir dzīvības forma – nav līdzīga cilvēka dzīvības formai, bet tomēr tai radniecīga. Un, jo tālāk virzāmies pa garīgās izaugsmes ceļu, jo tuvāk kristāliem kļūstam pēc savām skaidrām, caurspīdīgām vibrācijām.

Ir arī tādi cilvēki, kuri kristālos nespēj sajust neko citu, kā tikai to, ka tie ir akmeņi. Lai nevienu nemulsina šis fakts. Jūs tik un tā varat strādāt ar kristāliem, vienkārši jums tā būs jauna pieredze, un, ja gribēsiet attīstīt savu jūtīgumu pret kristāliem – jūs to attīstīsiet.

Noskaņojieties uz savu kristālu, ieklausieties savās sajūtās, un  jūs nekļūdīsieties!

Meditācija „Dimanta enerģija”

Šis ir ļoti spēcīgs vingrinājums ,lai atveseļotos, būtu harmonijā ar apkārtējo realitāti un noskaņotos uz augstākām Dievišķām enerģijām. Tajā izmantota dimanta enerģija – viena no visspēcīgākajām dabas kristālu enerģijām.

Palieciet vienatnē ar sevi, apsēdieties taisnu muguru (vingrinājumu var veikt arī stāvot, ja jums tā ir komfortabli).

Iztēlojieties, ka virs jūsu galvas augstākā punkta atrodas milzīgs dimants  – lai jūs nemulsina fakts, ka tādu dimantu dabā nav, jo jūs strādājat ar dimanta enerģiju, nevis ar fizisku dimantu. Šis dimants mirdz un staro tā daudzās šķautnes. Iztēlojieties, ka šis dimants ir ideāla lēca, caur kuru jūsos ieplūst Dievišķās enerģijas – tā, kā tas nepieciešams tieši jums šeit un tagad.

Vizualizējiet, kā enerģijas straume no dimanta plūst caur jūsu galvu pa mugurkaulu un pakāpeniski piepilda jūsu ķermeni. Jūsu mugurkauls sāk mirdzēt dimanta gaismā. Jūs redzat katru skriemeli kā mazu dimantu. Vizualizējiet, kā šī dimanta gaisma no mugurkaula izplatās pa visu ķermeni, līdz pat roku un kāju pirkstu galiņiem, piepildot katru šūnu ar šo dziedinošo mirdzumu.

Sakiet sev: „Es (vārds) izsaku skaidru nodomu un lūdzu šai kristāliskajai enerģijai pārveidot mani, atklājot manu Dievišķumu, izgaismot visu manu būtību, dot veselību, atjaunošanos un ilggadību. Paldies, paldies, paldies!”

Ticiet sev, un viss notiks!

 

(Žurnāla Taka, 2016. gada arhīvs, autore: Sandra Balode, bioenergoterapeite)

Jums var arī patīk