Garīgā iztaisnošana. Pjotrs Elkunovičs

Dziednieks PJOTRS ELKUNOVIČS uz Latviju brauc jau sesto gadu. Latvijā pēc viņa Garīgās iztaisnošanas metodes strādā jau trīs dziednieki, kuriem meistars ir nodevis savas spējas – Ināra Krūmiņa, Sandra Strēle, Vilnis Lejnieks. Šo tikšanos organizējusi Daiga Dzalba – arī viņa mācekle.

Pjotrs Elkunovičs par savu metodi:

Mēs esam dievišķas būtnes

Esmu jums atvedis saulīti gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Saule nes cerību. Ko mēs iesāktu bez cerības? Vai bez smaida, kas nāk no sirds?

Visā pasaulē mugurkaula slimības ir problēma nr.1. Ja mugura sāp un ir greiza, mainās gaita, sāp ceļi, gūžas…, jūs maināt nodarbošanos, dzīvesvietu, dzīve iziet no sliedēm. Bet manā uztverē dievišķās kārtības atjaunošanai cilvēka dvēselē un garā mugurkaulam nav nozīmes. Kam tad ir nozīme? Cilvēka raksturam. Raksturs nav ielikts cilvēka galvā vai sirdī, arī ne mugurkaulā. Raksturs ir kas īpašs, mēs to nevienam neatdosim.

Mēs kā dvēseles ceļojam laikā, jo esam dzīvojuši dažādos laikmetos. Cilvēks ir visu to laiku kopums, kuros viņš ir pabijis. Un katrā atnākšanā no jauna tiek radīts mūsu ķermenis. Cilvēka dvēsele ir nebeidzama, bet cilvēka dzīve ķermenī, matērijā sākas no „0” un ilgst līdz, nu, teiksim, 100 gadiem. 100 gadus it kā nav grūti nodzīvot, grūti ir dzīves laikā palikt veselam. Es neapsolu, ka dzīvosiet 100 gadu, bet apsolu, ka garīgā iztaisnošana dos jums garīgu impulsu – tā, ka pēc atbrīvošanās no pagātnes sekām un spiediena jūs vienmēr varēsiet realizēt savus labos mērķus. Tā ir garīgās iztaisnošanas būtība.

Vēl par cilvēka embrija attīstību. Māte bērnu baro ne tikai ar savām asinīm, bet arī ar emocijām. Katra mātes emocija atspoguļojas bērna dvēselē, bet jau embrija stadijā cilvēks spēj atbrīvoties no savu iepriekšējo dzīvju nastas. Mūsos kā enciklopēdijā ir sakrājusies pieredze no iepriekšējām pasaulēm, un šī pieredze izaug kā sēnes un pārvēršas par notikumiem mūsu dzīvē – gan pozitīviem, gan negatīviem, atkarībā no tā, kāda ir pagātne. Ja cilvēks dzīvojis bez rūpēm, bezrūpīga būs arī nākamā dzīve. Ja viņš iepriekšējā dzīvē ir izgājis cauri daudziem pārbaudījumiem un bēdām,  nākamajā dzīvē tās arī vajās, ja nav izārstētas. Katrs attīstīdamies velk sev līdzi visu pagātnes smagumu. Paskatieties, kā mēs sēžam… it kā uz viena sāna. Kāpēc nesēžam taisni? Embrijam smadzeņu puslodes ir atšķirīgas, cilvēks ir asimetriski uzbūvēts. Seja ir nesimetriska, galva noliekta uz vienu pusi, plecu līmenis dažāds. Cilvēks nespēj sēdēt taisni – te vainīgs enerģētiskais smagums. Mēs katrs esam ne tikai Zemes, bet arī Debesu būtne. No debesīm mēs esam nākuši un pa pilienam te, uz Zemes, esam savākti kopā. Katrā šajā pilienā ir informācija, un katrā no mums ir informācijas kopums, kas nododas tālāk ģenētiski. Katrs no mums ir īpašību kopums, kas izpaužas kā raksturs. Kāds ir mūsu raksturs, tā darbosimies. Kā mēs darbosimies, tāds veidosies mūsu liktenis. Garīgā iztaisnošana spēj izlīdzināt, iztaisnot mūsu likteni caur dievišķās kārtības atjaunošanu. Bez harmonijas nebūs kārtības.

Iztaisnošana notiek, koncentrējot dievišķo enerģiju – izlīdzinās smadzeņu puslodes, pleci, lāpstiņas, gūžas; kājas kļūst vienādas, lai gan viena bijusi īsāka. Tā nav hipnoze vai kāda fiziska metode vai tehnika. Tas notiek nemanāmi. Cilvēki vienkārši atbrīvojas no sāpēm un diskomforta. Tomēr sāpes var atjaunoties, jo cilvēks nemaina savu raksturu. Viņš ir neapmierināts. Cik ir iemeslu būt apmierinātiem? Maz, un cilvēks tos negrib ieraudzīt. Tāpēc sāpes atjaunojas, viņš slimo, ieraujas sevī. Bet īstenībā tas ir tik vienkārši – katrs var pasmaidīt un pateikt – sveika, diena, sveika, Saule! Smaids ir visiedarbīgākie vitamīni.

Ir dažādi iemesli skoliozei, greizam mugurkaulam. Tā var būt iedzimtība, bet parasti tā sākas pusaudža gados. Gribu paskaidrot mugurkaula slimību iemeslus. Tā ir negatīvā pieredze, kas tās veidojusi – nepatikšanas ar darba devēju, kolēģu vidū… Ķermenis tiek bloķēts, radusies blokāde arī starp skriemeļiem. Cīpslas un muskuļi ir saistīti ar saistaudiem. Tie (tāda kā plāna plēve) reaģē uz katru emociju un arī uz to, ko cilvēks ēd un dzer. Šo problēmu rezultātā rodas arī trūces, brukas. Pēc garīgās iztaisnošanas tas pazūd. Tas nav brīnums, bet gan dievišķo likumu darbība – jo tie valda pār pasauli.

Es jums nesu sveicienu no dievišķās pasaules. Šis sveiciens ir Dieva žēlastība. Tāpēc līksmojiet par katra cilvēka atjaunotni. Gars atdzimst, un ķermenis atjaunojas. Un es esmu vairāk restaurētājs nekā dziednieks.

Daudzi prasa, kāds ir agrākais vecums, kad var sākt šo taisnošanu? Pats agrākais ir ieņemšanas periods. Ja vīrietis un sieviete ir iztaisnoti un viņiem ir nolūks radīt ģimeni, tad arī bērni dzims iztaisnoti. Jo pār šo metodi stāv Dieva griba. Vecākiem, kas ir aizgājuši citā saulē mēs varam sūtīt garīgās iztaisnošanās starus. To, kāda bijusi viņu dzīve, zina viņi paši un Dievs. Ja kāds ir cietis un mocījies, to var nolasīt pat no fotogrāfijas. Kad notiek iztaisnošana, tas tūliņ ir jūtams, tāpat kā ir jūtamas ciešanas un bēdas, ko viņi pārnesuši no materiālās uz nemateriālo pasauli pēc nāves. Ja viņi tiek iztaisnoti, viņu nākošā dzīve būs viegla, ja nē – atkal būs jāmokās. Caur fotogrāfijām var veikt iztaisnošanu, un viņu nākotne būs labāka nekā jūsu tagadne. Tikai neskaudiet.

Pjotrs Elkunovičs veic demonstrējumu. Viņš izsauc apmēram 50 gadus vecu, slaidu sievieti, viņas stāja nav ideāla. Pie sprandas tāds kā kūkums, balsts vairāk uz vienas kājas. Ar lineālu tiek mērīti pleci, lāpstiņas, krusti. Starpība ir redzama. Tad viņu nogulda uz kušetes un tiek izmērītas kājas. Viena ir 2-3cm īsāka par otru. Tas tiek nofotografēts. Pēc tam P. Elkunovičs paiet nost, lai būtu redzams, ka viņš nepieskaras ķermenim, izdara dažas manipulācijas ar rokām un pēc tam vēlreiz izmēra kāju garumu. Tās ir vienādas. Sieviete pieceļas un jūt vieglumu un pacilātību. Ko tur lai saka? Vai ticēt savām acīm?

 

Un visbeidzot gribētu jums parādīt pāris vienkāršus vingrojumus.

  • Ņemam krēslu, ceļam vienu kāju uz krēsla (ja grūti, var ar rokām piepalīdzēt), tad nolaižam uz grīdas. Kad gūžas locītava jau iesilusi, pieskaramies (gar celi) ar kreiso plaukstu pie krēsla (ja kreisā kāja uz krēsla). Tālāk attīstot vingrinājumu, mēs pieskaramies ar plaukstu pie grīdas, tad ar elkoni pie grīdas. Kam tas ir grūti, izpildiet vismaz vingrojuma sākuma fāzes.
  • Mēģināsim iztaisnot muguru, sadodot rokas aiz muguras, un virzīsim tās uz krustiem un lāpstiņām.
  • Soļojam uz vietas, speram kājas ļoti stingri un skaļi, lai var dzirdēt. To var izpildīt no 1 līdz 8 minūtēm. Labāk vingrinājumu izpildīt ar apaviem, kāja jāsper nevis uz papēža vai pirkstgala, bet uz pilnas pēdas.

 

Kad cilvēks saposies apmeklēt Pjotru Elkunoviču, jārēķinās, ka viņu gaida ne tikai pati iztaisnošana, bet arī mācības – semināri, kuros tiek runāts par to, kā audzināt sevī jaunu attieksmi pret dzīvi, kā mācīties dzīvot pozitīvi.

Es uzmanīgi vēroju, kā notiek garīgā iztaisnošana (vai izlīdzināšana). Pēc taisnošanas, ko jau aprakstīju, cilvēks pavada vēl kādu pusstundu uz kušetes un ar viņu vispirms strādā kāds no mācekļiem, pēc tam Pjotrs pats. Strādā ar enerģiju. Pašai esot pacienta lomā, novērtēju rezultātus – tā patiešām ir atjaunotne! Guļot uz kušetes, nevarēju noturēt acis mierīgi aizvērtas. Pienāca Pjotrs, uzlika rokas uz acīm un iekšējais nemiers pazuda. Man ir lielas problēmas ar locītavu un muguras sāpēm, be,t ejot lejā uz interviju kopā ar Pjotru, pārsteigta pamanīju, ka varu normāli nokāpt pa kāpnēm!

 

Pēc terapijas. Visuvarenā labā vara

– Vai jūsu dzīves filozofija un prakse radās garīgu meklējumu rezultātā?

– Man nebija tādu garīgu meklējumu, manā ģimenē neviens nebija nodarbojies ar ko tādu, un man arī nebija reliģiskas audzināšanas. Esmu dzimis Moldāvijā, laikā, kad pie varas bija padomju valdība. Kad pieaugu, dzīves apstākļi un nepatikšanas radīja veselības problēmas. Parastās terapijas nepalīdzēja. Sāku nodarboties ar jogu, ar tās palīdzību man izdevās atklāt visas problēmas – ne tikai fiziskās, bet arī dvēseliskās un garīgās. Tad pie manis nonāca ezoterisks krājums, kurā spirituālā valodā tika skaidroti Dieva likumi – to kādam medijam bija diktējis Jēzus Kristus. Mani tas ļoti ieinteresēja. Reiz, kad bija nesaskaņas ģimenē, es aizgāju uz parku un tur lasīju un runāju Jēzus Kristus vārdus. Kad es pēc 1,5 stundām atgriezos, biju izbrīnīts, cik ātri viss atrisinājies. Sapratu, cik spēcīgi darbojas vārds – ja to izrunā pareizi un ar labu nolūku, tad viss notiek. Sāku interesēties par Jēzus Kristus mācību, un man radās izdevība aizbraukt uz Jeruzālemi. Draugi aizveda mani pie Raudu mūra un teica, ka man noteikti ir kaut kas jāvēlas – vēlēšanās piepildīsies. Man personiski nebija nekā, ko vēlēties, viss bija labi, bet viņi uzstāja. Spiediena rezultātā es paņēmu lapiņu un prātoju, ko tādu vēlēties. Es vēlējos veselību ģimenei, mieru un veselību visas pasaules cilvēkiem.

Un notika brīnums. Jutu, ka atrodos tādā kā gaismas mākonī, un kā no miglas dzirdēju vārdus, kurus man teica dievišķais gars. Tā nebija kā saruna starp cilvēkiem, drīzāk kā saruna datorā – tu vārdus nedzirdi, bet lasi. Un man kļuva skaidrs – Gars man atklāja, ka man dota jauna ceļazīme dzīvei un es būšu dziednieks. Ar ko es dziedināšu cilvēkus, to man arī atklāja – tas viss notika transa stāvoklī un ilga tikai dažas minūtes, bet likās, ka pagājušas vairākas stundas. Tā bija iniciācija tām spējām, kas šodien ir pazīstamas visā pasaulē un kam es devu nosaukumu „Garīgā iztaisnošana”. Tas notika 1989.gadā. Pagāja vēl divi gadi, kamēr pats sev noticēju un ieguvu pārliecību par sevi, ka tiešām varu cilvēkos radīt interesi un sajūsmu par garīgo iztaisnošanu. Pēc diviem gadiem es jau sāku aktīvi darboties. Sākumā savu kolēģu vidū – strādāju kādā rūpnīcā par atslēdznieku, es nenāku no zinātnes spīdekļiem, biju vienkāršs strādnieks. Kad sāku nodarboties ar mugurkaulu, nolēmu, ka man noteikti jāstudē medicīna. Ārstiem ir sava īpaša „valoda” un, lai viņiem būtu interese kontaktēties ar mani, man vajadzēja to apgūt. Visu, ko vajadzēja, es sameklēju grāmatās. Izstrādāju savu mēru noņemšanas metodi – pleci, lāpstiņas, mugurkauls, gūžu locītavas – ortopēdu mērīšanas metodes ir atšķirīgas, katram savas, viņi pat zinātniskos žurnālos nevar vienoties, un bieži cilvēkiem rodas aizdomas, ka viņiem tiek uzstādīta nepareiza diagnoze. Ar savas mērīšanas metodes palīdzību es cilvēkiem rādu, kāda ir viņu stāja – kā ir novietoti pleci, lāpstiņas un mugurkauls, kādas ir izmaiņas un nobīdes. Ar garīgās iztaisnošanas metodes palīdzību es cilvēkiem atjaunoju līdzsvaru, viņiem mainās stāja. Īpaši tie, kam bijušas sāpes un kas lietojuši pretsāpju līdzekļus, atzīst, ka sāpes pāriet un atjaunojas kustīgums.

– Jūs esat teicis, ka radāt jaunu cilvēku paaudzi?

– Te ir runa par dievišķumu. Nevis to, ko sludina baznīcās, mošejās vai tempļos, bet to, kuru var sajust, bet nevar izskaidrot. Šī dievišķība ir visā, kas eksistē, visā dzīvajā. Dzīvnieki savā starpā nekontaktējas kādā dzīvnieku vai cilvēku valodā, bet mentāli, enerģētiski. Tas pats attiecas arī uz kokiem – tiem ir sava valoda. Tiem nav vajadzīgas lekcijas vai sprediķi, viņi kontaktējas ar Dievu. Cilvēki agrāk arī tā varēja, jo katra cilvēka organismā ir spēja enerģētiski, ar gaismas starojuma palīdzību (jo katrs cilvēks izstaro gaismu) kontaktēties ar Radītāju. Tas, kurš visu ir radījis, nevairās no atbildības par savu dievišķo kārtību. Kad es nodarbojos ar dziedniecību, es saņemu nepieciešamo informāciju par blokādēm, kas ir cilvēkā, un uzrādu tās. Šī informācija nāk vienā mirklī, varu, ar skatienu skenējot cilvēku, atklāt viņa vainas. Kur ir „nekārtība”, skatiens tūliņ apstājas un cilvēka stāvoklis mainās. Šīs izmaiņas ir elektromagnētiskas, tās netiek panāktas manuāli, bet ar enerģijas palīdzību. Katra garīgā iztaisnošana nav vienkārši mugurkaula, plecu, krustu vai gurnu locītavu iztaisnošana un sāpju noņemšana, tas ir jauns virziens jaunas cilvēka šūnu sistēmas veidošanā. Tā kā šūnām ir apziņa, tad, saņemot informāciju no garīgās pasaules ar garīgās iztaisnošanas palīdzību, šūnu grupas veido dievišķo kārtību. Un tas tiek nodots bērniem mantojumā no vecākiem. Tas nav ķīmisks, bet fizikāls process. Enerģētisks. Norisinoties fizikālajām pārmaiņām, rodas ķīmisks šķīdums un šajā šķīdumā ir informācija par jauna cilvēka radīšanu pēc garīgās pasaules tēla un līdzības – lai nedzimtu greizi un līki, bet gan fiziski un garīgi iztaisnoti cilvēki. Diemžēl tas tā nenotiek vienmēr. Es negarantēju, nesolu, ka ikkatram cilvēkam, kuru mēs iztaisnojam embrija stadijā, apkārt radīsies vajadzīgais lauks. Tas ir atkarīgs no likteņa. Ir ģimenes, kurām ir jāiziet zināms grūtību un sāpju ceļš, tas atkarīgs no karmas. Tā arī notiek jauna cilvēka veidošana, tā var notikt arī daļēji.

– Vai nav tā, ka cilvēkam ir jāiziet cauri ciešanām, lai izaugtu?

– Ar garīgās iztaisnošanas palīdzību cilvēkam zināmā mērā tiek dota amnestija. Viņam vairs nav jācieš, ciešanu laiks ir pagājis, mums atveras jaunas iespējas – dzīvot bez ciešanām. Tāpēc garīgā iztaisnošana savā ziņā ir kā skolotājs apziņai. Vairākums cilvēku, kas ir izgājuši garīgo iztaisnošanu, mainās raksturā. Mainās domas ne tikai pašam cilvēkam, bet arī viņa ģimenē, pat ja ģimenes locekļi nav bijuši pie manis. Tas, kurš ir bijis pie manis, atnes ģimenē jaunu starojumu, pārējie saņem no viņa tādu kā uzlādi, un reizē ar viņu mainās uz labu.

– Jūs teicāt, ka cilvēks aiziet iztaisnots, bet, nokļūstot atpakaļ dzīvē, viņš iet atkal vecajās sliedēs. Kā te var līdzēt?

– Es nevaru ielikt cilvēka galvā mācību, kā būvēt savu dzīvi, jo cilvēks pats rada sev apstākļus. Apstākļi rodas no cilvēka stāvokļa ģimenē, sabiedrībā, darba vietā. Mēs nedzīvojam vieni, mēs pastāvīgi atrodamies citu cilvēku iespaidā. Un – kā tu attiecies pret šo iespaidu, tāds garastāvoklis tev būs. No garastāvokļiem formējas fiziskais ķermeņa stāvoklis. Tāpēc nosaku cilvēkus pēc rakstura un no tā veicu mesiānisko dziedniecību. Katra cilvēka raksturs atspoguļojas viņa acīs. Jūs droši vien ievērojāt, ka pat, ja cilvēkiem ir problēmas ar locītavām, es nepielieku rokas, lai noņemtu sāpes un problēmas, es to veicu caur skatienu. Es skatos acīs, un atnāk atbrīvošana. Acis ir arī labu un sliktu notikumu atspoguļojums. Labais tik daudz nesaista uzmanību, cik sliktais, jo tas rada lielu enerģijas patēriņu, kas notiek cilvēka paša dēļ – tā vietā, lai koncentrētos uz labo, viņš koncentrējas uz slikto. Tāpēc manas darbības ir koncentrētas uz cilvēka acu skatiena lasīšanu un tīrīšanu, arī uz dzirdes aparāta tīrīšanu. Jo, tāpat kā acīs, arī ausīs ienāk labi un slikti notikumi, radot patīkamus un nepatīkamus toņus. Kad pielieku rokas ausīm, sajūtu visu organismu – gūžas, ceļus, citas ķermeņa daļas, sirdi, aknas. Pieskaroties ausīm vai acīm, mēs veicam diagnostiku. Un tas dod iespēju ātrāk kā citās terapijās novērst blokādes. Tāpēc dažu minūšu laikā var noņemt sāpes un ievest svētlaimīgā stāvoklī. Garīgā iztaisnošana arī aktivizē šūnas un atjauno imūnsistēmu, lai organisms pats varētu sevi dziedināt. Un šī uzlādēšana darbojas tālāk cilvēka dzīvē.

– Vai dzīvojat askētiski?

– Es dzīvoju normāli, bet ēdu „pa jaunam”. Vairāk kā 20 gadus biju veģetārietis, bet pēdējos 4 gadus esmu pārgājis uz vegānisku uzturu – bez gaļas, zivīm un piena produktiem, tikai ar augu valsts barību. Jūtos brīnišķīgi. Tikko beidzu lietot piena produktus, organisms atjaunojās. Tāpēc es iesaku katram, kuru interesē paša veselība, pakonsultēties, kāda barība viņam būtu ideālā. Viena un tā pati pārtika dažādos organismos reaģēs dažādi.

Es sekoju savam ķermenim, nodarbojos ar jogu. Pozitīvi domāju, nodarbojos ar savu dziedniecību – visu laiku enerģijā un pacilātā stāvoklī, tas ir pavisam cits dzīvesveids.

– Kāda ir pasaules uzbūve? No kā esam radušies?

– Tā atkal ir diskusija. Noteikti neesam radušies no pērtiķa, es domāju. Mēs esam radušies no Dieva. Visas reliģijas skaidri saka – Dievs mūs ir radījis pēc sava tēla un līdzības. Mūs ir radījušas augstākas būtnes. Tās ir inteliģentas, ieceļotāji no tīras Gaismas. Tāpēc es redzu sevī tīru Dieva gaismu un cenšos ar šo gaismu, ko izstaroju, stāvēt pretī tiem piesārņojumiem, kas spiež uz mani apkārtējā pasaulē. Tā ir arī pašaizsardzība. Ja tu ej, neticot sliktajam, tas tevi neskars.

Saviem studentiem un tiem, kas interesējas par manu metodi es iesaku biežāk atkārtot: manā dzīvē eksistē tikai viens spēks un vara – visuvarenā labā vara – tas ir Dievs.

Jums es vēlu daudz uguns, lai interese kā uguns apņemtu daudzas vietas, kurās ir jūsu žurnāls.

>>III<<<

no žurnāla TAKA arhīva, sagatavoja: Māra Melnbārde

Jums var arī patīk