CEĻOJUMI

Aicinām Tevi doties ceļojumā/nometnē “Ūdens stihijas dziedinošais pieskāriens”. (VĒL var pieteikties 3 DALĪBNIEKI!!!)

2019. gada 22. februāris  – 2019. gada 8. marts. Šis ceļojums tikai sievietēm!

Zeme mūs atbalstīs un atklās, Ūdens dziedinās, Uguns iedegs mūsos prieku un radošo enerģiju, Vējš nomierinās prātu un ieviesīs kārtību domās, Ēterī mēs vienosimies savu un dabas stihiju veselumā. Iespējams, pagaidām Tev tas skan pārāk poētiski, bet Bali, Zemes īpašajā enerģētiksā centrā, tas taps skaidrs.

Vedīsim Tevi pa tām enerģiju ieskautām takām un vietām, kurās Liene ir bijusi pati, kā arī, atklājot jaunas vietas, kuras mums iesaka patiesi draugi, kuri patstāvīgi dzīvo Bali. Ceļojuma laikā iepazīsim Bali kultūru un tradīcijas, daudzveidīgo dabu un senos tempļus, kurus balieši joprojām cītīgi uztur dzīvus, neskatoties uz to senatnīgumu. Atklāsim Dabas stihiju daudzveidību un to, kā tās izpaužās mūsos, kā ar to palīdzību varam sevi atklāt, iepazīt un arī dziedināt. Pieredzēsim jogas un elpošanas vingrinājumus rīta stundās un sirds sarunas un meditācijas vakaros. Mūs pavadīs – apzinātība un klātbūtne, patiesums, mūsu iekšējo bērnu izbrīns un prieks, gatavība satikt kādu iekšējo tarakānu (savu vai citu) un atpazīt – ko ar to darīt tālāk. Varbūt jādara nebūs nekas, vien jāierauga un jāpaliž tālāk, lai skrien. Ceļojums nav bēgšana no kaut kā, bet atgriešanās pie sava spēka avota, iespējams, atklājot to no jauna vai sadraudzējoties vēl ciešāk. Bali zemes enerģija ir ļoti atbalstoša personības transformācijai, tam, lai pārslēgtos no prāta darbības uz sirds telpas kluso mieru, pateicību un mīlestību.


Neliels ieskats Bali spēka vietās, kuras apmeklēsim. Protams, tas nav viss – 

Ūdens stihijas dziedinošais pieskāriens – Ūdenim ir īpaša nozīme baliešu tradīcijas un pasaules uztverē, tie godina ūdeni kā vielu, kas spēj vadīt dievišķo spēku un enerģiju, tas ir informācijas nesējs, vissenāko planētas zināšanu avots.
Ūdens stihijai mēs veltijām īpašu uzmanību šī ceļojuma planošanas laikā, tā saukdama sauc, lai tiktu īpaši iekļauta programmā – atkarībā no grupas kopējā stāvokļa, veiksim prakses, lai attīrītu savus enerģētiskos un mentālos ķermeņus. Protams, mūsu fiziskais ķermenis gūs no tā arī labsajūtu, prieku un baudu.

Ubudā mēs dzīvosim netālu no Dzīvā ūdens avota (Sebatu) – tas ir paslēpts no lielo tūristu pūļu acīm. Ūdenskritums, kurā peldoties un veicot sakrālās prakses, tiek attīrīts prāts no negatīvām domām, ūdens uzlādē un enerģētiski spēcina. Šī ir īpaša svētvieta vietējiem ļaudīm, jau daudzus gadsimtus tie dodas svētceļojumā uz šo avotu un pavada laiku lūgšanās un rituālos.
Apmeklēsim vairākus ūdenskritumus.

Liene:Pēc sava Bali apmeklējuma varu teikt, ka manā uztverē ikviens Bali ūdenskritums ir dziedinošs. Arī tie, kuriem īpašas dziednieciskas īpašības netiek piemērotas. Bali ūdenskritumiem ir īpaša svētība, maģija, kuru nevar nodot vārdiem, to katrs izjūt caur savu uztveres prizmu, bet noteikti neviens nepaliek vienaldzīgs. Ne velti saka, ka ūdens asina/pārveido akmeņus. Pat tad, ja cilvēkam ir akmens sirds, ūdens klātbūtne, meditācijas, esība, sava veida atdošanās ūdens stihijai mūs asina, pārveidojot formas, mīkstinot tās. Par ūdeni varētu runāt daudz, tā ir mana īpašā stihija, bet parasti runāju par to maz, jo efektīvāk ir aizvest cilvēkus klātienē un ļaut to piedzīvot pašiem. Ir pieredzes, kuras nevar nodot vārdos“.

Ūdeni satiksim avotos, ūdenskritumos, ūdens tempļos (ar avota ūdens baseiniem), protams OKEĀNS ar savu paslēpto zemūdens pasauli kā atsevišku visumu uz planētas, un jā, arī karstie ūdens avoti Batur kalna pakājē.
Iespējams, arī no Debesīm kādu dienu saņemsim ūdens devu lietus veidā, bet arī tas tur ir īpašs. Pieredze rāda, ka tropu lietus kļūst par īpašu draugu, ja to pieņem un sadraudzējas ar to.

Tempļi: 
-Pura Tanah Lot – šis templis no baliešu valodas tiek tulkots kā “Zeme ūdenī”. Tādu nosaukumu tas ieguva no tā, ka temlis atrodas jūrā netālu no krasta, uz nelielas klinšanais salas. 
Enerģētiski īpaši piesātināta vieta.
-Pura Besakih – visu Bali tempļu Māte (Mother temple of Bali — Besakih temple). Šis ir tempļu komplekss, kurš sastāv no 22 tempļiem. Atrodas kalna nogāzē, Agun vulkāna pakājē.

-Gunung Kawi (Sebatu-Tegallaing), Tirta Empul – Tampaksiring,

Goa Gajah (ar alu klintī), un citi.

Par dabas nokrāsām – krāsaino puķu nosēti un zaļās krāsas piesātināti džungļi, kuros patstāvīgi skan dabas izveidotais koris, skandējot debešķīgu mūziku, Batur kalna virsotne, pludmales, rīsu terases.

Dzīvosim labiekārtotās, mājīgās viesnīcās baliešu stilā, lai mūsu ķermeņi pēc dienas piedzīvojumiem var atpūsties naktī. Pirmo ceļojuma daļu pavadīsim pie jūras, drīzāk jau no jūras ir tikai nosaukums, jo tas ir OKEĀNS. Tur izbaudīsim masāžu, atļaujot ķermenim atslābināt savilktos grožus, dosimies nesteidzīgās pastaigās. Piedzīvosim prakses – visu, kas mūs atslābinās no steigas, stresa un nodarbinātā prāta. Dosimies pārgājienā uz Batur kalnu, lai sveicinātu Sauli saullēktā. Otrajā ceļojuma daļā pārcelsimies uz Bali vidieni, netālu no Ubud ciemata (Bali vidiene), no kura tad arī dosimies ekskursijās, dienas ceļojumos pēc programmas.

Ceļojumā vedīs: Liene Klementjeva un Laura Vanaga-Mickeviča.
Ieguldījums: 1330.00 EUR + avio biļete. 

Iekļauts: dzīvošana viesnīcās divvietīgā numurā, brokastis, grupas transfēri no/uz lidostu, kā arī ekskursiju laikā, baliešu tradicionālo ēdienu meistarklase, 1 masāža, ekskursijas un ieejas biļetes (ūdenskritumu dabas parki, Batur kalns, tempļi pēc programmas, karstie avoti), kundalini joga rītos, prakses un individuālās sesijas (pēc nepieciešamības) ceļojuma laikā. Ceļojuma organizācija un mēs, divi latviski runājošie grupas terapeiti un pavadoņi. Saturīga tikšanās pirms došanās ceļojumā (transformācijas spēle-prakse), atbalstoša individuāla tikšanās un viena grupas tikšanās pēc ceļojuma.

Nav iekļauts: avio biļete (cenas svārstās no 550.00-600.00 EUR, Rīga-Denpasar-Rīga, ar pārsēšanos), apdrošināšana, Pusdienas/vakariņas (mēs bieži pārvietosimies, tādēļ šo nevaram iekļaut un paredzēt), individuālo vēlmju realizācija brīvo dienu laikā.

Ja jūti, ka mūsu aicinājums Tevī atsaucas, droši dod ziņu un piesakies, rakstot uz e-pasta adresi: laura.vanaga@gmail.com. Pieteikšanās termiņš: līdz 25.09.2018.

Vai zvani: 26448720; 28347056.

Iespējams, ir jautājumi, domas, vēlmes – droši dod ziņu!

 

11.SEPTEMBRĪ PLKST.18.30, RĪGĀ, BALTAJĀ PIRTĪ NOTIKS IEPAZĪŠANĀS, KOPĪGA MEDITĀCIJA UN SARUNA PAR UN AP BALI un ceļojumiem — >plašāks info: 26448720

 

 

 

 

 

Vārds vadītājiem par ceļojumu—>

“Mani ceļojumi bija/ir saistīti galvenokārt ar konkrētās zemes dabas un smalko enerģiju iepazīšanu, vietējo tradīciju garīgo prakšu izpēti un personīgu izzināšanu, spēka vietu apmeklējumiem un garīgajām praksēm tajās. Darīju visu, uzticoties intuīcijai, augstākai vadībai. Sāku ar to, ka devos “lasīt” vietu zīmes un stāstus pati, bez gidiem, uzticējos konkrēto
Zemes vietu “aicinājumiem”. Bet tad ceļojot izveidojās dzīvā, tiešā pieredze, kura unikāli veidojas nepastarpināti ar Zemes vietām/enerģiju. Tā varēju sākt atpazīt un pielietot tiešo pieredzi arī ikdienas dzīvē. Gan dziedinot sevi ar tā saucamajiem “Dievu augiem” dažādās zemēs, gan nirstot aizvien dziļāk pasaules ūdeņos, kas mani audzināja būt aizvien drosmīgākai un skatīties reālām un nereālām briesmām acīs, gan ar lielu pateicību apbrīnojot mūsu skaisto Planētu, maz pamazām izveidojās ļoti cieša saikne – dvēseliska, sakrāla. Un ceļojumu laikā ar pateicību mijiedarbojos ar Dabas stihiju enerģijām un pieņemu to atbalstu. Bet visvairāk man ar Zemi patīk būt kopā “šeit un tagad” mirklī, lūkoties vienai otrā un elpot ar sirdi, jo tad arī notiek īstā maģija, bet līdz tam nebija viegls ceļš ejams. Un neviens nav teicis, ka tas ir galā, ceļojums šeit turpinās, tikai savādāk. Vairākus gadus vadu dvēseļu ceļojumus, aicinot cilvēkus uz tām Zemes vietām, kuras sadzirdēju saucam, šos ceļojumus arī dēvēju par “apzinātiem” ceļojumiem pa šo skaisto Planētu Zeme. Kāpēc “apzinātiem”? Jo mēs mācāmies apvienot meditāciju ar praktisko ikdienas dzīvi. Ceļojumā mācāmies apzināti ne tikai skatīties, bet arī pamanīt! Ne tikai redzēt, bet arī saredzēt. Lūkoties būtībā. Atmest to, kas mēs neesam, un atklāt to, kas mēs esam. Tas viss notiek, manuprāt, ar tiem, kas ir gatavi lūkoties caur sirdi, kā arī pieņemt Zemes konkrētās vietas atbalstu un svētību. Mēs mācāmies būt tagadnes mirklī, dziedināt sevi, dziedinot sevi mēs veicam arī svētīgu darbu Zemes labā. Ceļojumos es vairs nerakstu programmas, tikai tik, lai zinātu mūsu lielās pieturvietas, detaļas uzticu aizpildīt mirklim! Klientu piesaistē tas tomēr rada grūtības, jo, kaut kur dodoties, cilvēki ir pieraduši visu smalki izplānot. Detaļas es nevienam nesaku, jo – pateikšu godīgi – es tās gluži vienkārši nezinu! Zinu nolūku, nodomu, pieturas, bet tālāk? Tālāk jau tik Augstu vai Dziļi, cik grupa atvērsies un uzticēsies gan sev, gan man, gan Zemei, gan Dievam.”

Lienes ceļojumu mugursomā ir pieredzēti atklājumi no tādām eksotiskām valstīm kā Indonēzija (Bali, Flores salas, Komodo nacionālais parks), Meksika (Jukatanas pussalas Maiju civilizācijas senās pilsētas, 2019. gada rudenī došos atkārtoti), Kambodža (Khmeru civilizācijas tempļi, Angkor wat senā pilsēta), Taizeme, kur pavadīta 2018. gada ziema (aktīvi pārvietojoties, tika iepazītas Taizemes ziemeļu tempļu pilsētas, kalni, džungļi), Altaja zemes spēka vietas un šamanisma prakšu izpēte, Maldīvu salas. Vairākkārt organizēti grupas ceļojumi uz Francijas dienvidiem, Norvēģiju, Ēģipti, citām Eiropas valstīm.

Zemūdens niršana pasaules ūdeņos kā ūdens stihijas, apzinātības un sevis pašas zemapziņas dzīļu iepazīšanas prakse (Karību jūra, Sarkanā jūra (no Ēģiptes ziemeļiem līdz Sudānas robežai), Vidusjūra (Kipras, Grieķijas salu un Krētas, Turcijas, Spānijas, Francijas piekrastes ūdeņi), Baltijas jūras nogrimušie kuģi, Siāmas līcis, Indijas okeāns pie Maldīvu salu atoliem, šaurums pie Flores salas, kur satiekas Indijas okeāns ar Kluso okeānu, Atlantijas okeāns pie Norvēģijas krastiem, kā arī saldūdens dabiskās ūdenstilpes Latvijā un Eiropā).

Laura: “Jau vairākus gadus es vēlos nokļūt Bali, piedzīvot to, izgaršot un izprast. Nevaru konkrēti pateikt, kāpēc šis galamērķis mani tā vilina, jo tas jau ir tikai “viens no” sapņu saraksta, tomēr tas atrodas mana TOP saraksta augšgalā un es ņemu to vērā. Uzticos savām sajūtām, kas manī ir nostiprinājušās un nu gatavas pārtapt reālās darbībās. Šo braucienu organizējam divatā, kopā ar Lieni, man tuvu draudzeni/ dvēseles māsu. Liene ir ne tikai iepazinusi Bali spēcīgākās vietas, viņa ar aizrautību un interesi ir spējusi atklāt autentiskas un tūristu ne tik pieejamas.

Liene jau vairākus gadus organizē sakrālos ceļojumus uz spēka vietām, ārzemju retrītus tieši sievietēm, savukārt 2012. gadā bijām pirmās, kuras uzsāka rīkot nometni “Šabads sievietei” (Shabad for woman). Pirmā nometne notika ziemā, burvīgā viesu namā “Gungas” un tas bija decembris, guļbūves namiņš, silta atmosfēra un katrai savs ceļojums nezināmajā. Pavisam drīz nometnes rīkojām arī vasarā un pulcējām jau ap 40 sieviešu brīvā dabā, izvēloties skaistas, pārdomātas vietas ar stāstu un saturu. “Šabads sievietei” bija cikls, kas palīdzēja augt arī mums pašām, taču nu jau vairākus gadus mēs dodamies tālāk un realizējam sevi katra savā veidā. Tā teikt, katrai savs ceļojums, dzīves ceļojums!

Ceļojumā uz Bali vēlamies dot iespēju katrai dalībniecei piedzīvot un atcerēties bērna prieku, drosmi, patiesu sevis iepazīšanu. Esam apņēmušās radīt drošu vidi, kur sievietei justies pašai, būt brīvai no ikdienas steigas un nemitīgām sevis un apkārtējo gaidām. Galamērķis ir nosacīti tālu no mājām, tāpēc vēl jo vairāk tas būs vērtīgs tieši tām sievietēm, kuras gatavas savas ikdienas rūpes nolikt malā, uzticēt kādam citam, izkāpt ārā no pienākumu gūzmas un ļaut sev piedzīvot jaunu sevi. Pieņemšana ir augstākā, garīgā prakse un arī tas ļauj pavērot pašām sevi. Kā reiz teica Skolotājs Andžejs Reiters – svarīgākais ir pieņemt pat to, ko nevar saprast.

Mēs ar Lieni esam enerģijas pilnas būtnes, kopā apēdušas pudu sāls un bijušas kopā dažādos dzīves brīžos, tāpēc arī drosmīgi kopā radām dažādus projektus. Jogas skolotāju apmācība, koučinga prakse un pirts apmācība ir tikai dažas pieturvietas, kur esam satikušās. Dzīvē esam pazīstamas kopš studiju laikiem un mūsu draudzība ir sena un stipra. Škiet, kad cilvēki kopā ne tikai no sirds smējušies, bet arī spējuši raudāt un klusēt, tas tikai stiprina.

Mums ir svarīgi, lai šajā ceļojumā esam sirdī atvērtas un spējam uzticēties, tāpēc aicināsim tikties vēl pirms kopīgā ceļojuma uz  meditācijas vakaru un kopīgu iepazīšanos, lai jūtamies drošas un atvērtas kopā doties iepazīt Bali! Un pēc atgriešanās no Paradīzes salas Bali  atbalstīsim jūs, lai to stāvokli, kurās būsiet atgriezušās, jūs spētu integrēt un praktiski pielietot šeit, Latvijā”.

visi foto- no personīgā arhīva.