Atveseļo sevi mērķtiecīgi

Vispirms iemācīsimies paskatīties uz pasauli brīvi, bez uzspiestām pārliecību sistēmām. Padomāsim, vai viss, kam esmu noticējis, ir taisnība? Praktiski mēs radām savu pasauli, pamatojoties uz tām pārliecībām, kurām noticam. Un kas notiek tad, ja šīs pārliecības ir melīgas? Uzticieties savām izjūtām – maņu orgāniem un iekšējai balsij, intuīcijai vai dvēselei (nav svarīgi kā to nosauc). Šī balss, pirms vēl būs ieslēdzies prāts, precīzi pateiks, kas jādara, vai arī – tieši otrādi – kas nav jādara attiecīgajā brīdī. Māksla ir uzticēties šīm sajūtām, nevis atgaiņāties no tām, pieslēdzot prātu. Ieklausieties sevī. Tas ir tikai treniņš, to paveikt var jebkurš, un tad jūs vienmēr rīkosieties harmoniski.

Ne mazāk svarīgi ir sākt dzīvot, t. i., būt tagadnē. Dzīvot taču mēs varam tikai tagadnē! Tēma „Šeit un tagad” ir ļoti populāra, tikai reti kurš to ir izpratis un izjutis pilnīgi. Jā, tieši izjutis, jo tagadne nav apjēdzama ar prātu. Tas, kas noticis pirms piecām minūtēm, ir tik sena pagātne, ka mēs to pat nespējam aptvert. Arī Pitagors ir teicis, ka dzīvot laimīgi var, tikai atrodoties tagadnē. Ja cilvēks atrodas tagadnē, viņš nevērtē cilvēkus vai notikumus, jo vērtēšana un tiesāšana nāk no pagātnes, turklāt no katra indivīda pagātnes, nevis no kādas vispārējas. Ar prātu atrodoties pagātnē (domāta psiholoģiskā, nevis funkcionālā pagātne) un projicējot to uz tagadni, mēs veiksmīgi saārdām tagadni. Saārdām paša dzīvi un ne tikai. Visu, ko izjūtam, arī raidām, un tas atbalsojas ne tikai mūsos pašos, bet arī citos cilvēkos, vispirms jau mūsu tuviniekos.

 

Ja mēs dzīvotu tagadnē, tad daudzas mūsu likstas un nelaimes vienkārši pagaistu. Ja esam aizmaldījušies pagātnē, uzsauciet sev: „Stop! Izej no ilūzijas, atgriezies tagadnē, nebēdz no dzīves!” Mūsu dzīvē ir bijuši visai nepatīkami, sāpīgi notikumi. Tā visa ir pagātne, un ar tagadni tā nesaskaras līdz brīdim, kamēr mēs ar prātu to neienesam tagadnē.

 

Arī veselības traucējumus mēs sajūtam tieši tagadnē. Nekad neprojicējiet stāstus par veselības problēmām no pagātnes uz tagadni, uz savu pašreizējo disharmonisko stāvokli.

Mērķtiecīgi sevi atveseļojiet

Lai to paveiktu, nav nepieciešama kāda speciāla garīga vai fiziska sagatavotība. Tas ir pa spēkam visa vecuma un fiziskā stāvokļa cilvēkiem, tikai jāizprot šāda patiesība: katrs esam šurp nākuši, lai dzīvotu savu dzīvi – arī slimības un citi negatīvi notikumi ir daļa no tās.  Un – ja tā ir sava dzīve, tad tā ir jāizdzīvo un jādziedinās katram pašam, savs ķermenis jāārstē katram pašam.  Ārsti un dziednieki var tikai palīdzēt!

Nesauciet savu slikto sajūtu vai diagnozi par slimību. Tā jūs programmējiet sevi uz slimošanu. Tā vietā vienkārši saprotiet, ka tā ir pašreizēja disharmonija, nekas vairāk.

Vienmēr pielietojiet kompleksu dziedināšanas metodi. Mēs uzskatām, ka visi esam vienādi, tomēr niansēs atšķiramies viens no otra, un tieši šīs nianses nosaka vienas vai otras metodes iedarbību. Svarīgi apzināties, kāda ir mūsu pārliecība, kam ticam, bet ko nevaram pieņemt. Izejot no šīm individuālajām sajūtām, izveidojiet tieši jums pieņemamu kompleksu metodi.

 

Viens no kompleksas dziedināšanas variantiem

 1. Pozitīvi apgalvojumi (afirmācijas)

Hipokrāts teicis, ka pamatā ir 3 dziedniecības metodes, un tās pēc efektivitātes sarindotas šādā secībā: ar vārdu, ar zālēm (domātas dabas veltes), ar nazi. Arī Bībelē teikts, ka iesākumā bija Vārds.

Vārdu salikumam, kas izteikts jūtu pacēlumā, ievērojot zināmu skaņu secību un uzsvarus, kā arī noteiktu atkārtojumu skaitu, ir spēcīga ietekme uz mūsu DNS struktūru. Zinātne ir pierādījusi, ka cilvēka DNS struktūra satur 3 miljardus burtu, kas aptver visus pasaules alfabētus un arī tādus, kas nav sastopami uz Zemes. Tātad ar vārdu mēs tieši varam iedarboties uz mūsu ķermeni – no disharmonijas stāvokļa (slimības) pāriet harmonijas stāvoklī. Krievu zinātnieks Georgs Sitins, ievērojot šos noteikumus, ir izstrādājis afirmācijas absolūti visiem disharmonijas stāvokļiem. Sitina Atveseļošanās centrs Maskavā saņēmis neskaitāmas pateicības no cilvēkiem, kuri uzveikuši nedziedināmas kaites. Vajadzīga tikai uzņēmība un ticība notiekošajam. Šīs afirmācijas apkopotas grāmatās, kuras nopērkamas arī Latvijā.

 

 1. Ūdens
 • 2 trešdaļas cilvēka organisma sastāv no ūdens, tāpēc svarīga ir tieši dzīva, ar kramu strukturēta ūdens dzeršana. Izmantojam parasto krāna ūdeni, kuru iepildām stikla traukā, un ievietojam tur noskalotus krama gabaliņus (10 g krama uz 1 litru ūdens). Noturam 7 dienas gaismā, bez tiešu saules staru iedarbības. Šādu ūdeni var lietot bez ierobežojuma, jo tam noņemta visa negatīvā informācija. (Par ūdens strukturēšanu ar kramu, par šī ūdens dziednieciskām īpašībām var izlasīt žurnāla „Taka” 2017. gada septembra numurā).
 • Dzīvā un mirušā ūdens (ūdens aktivizēšanas aparāts) lietošana dziedniecībā. Dzīvais ūdens (pH virs 7,0) dod enerģiju, neitralizē brīvos radikāļus, attīra organismu, aizkavē novecošanu, izšķīdina tauku nogulsnējumus, samazina lieko svaru. Mirušais ūdens (pH zem 4,5) ir lielisks dezinficētājs, nomierina nervu sistēmu, pazemina asinsspiedienu, ārstē caureju, sēnīšu slimības u.c.
 • Zalmanova terpentīna vannas (saņemta Nobela prēmija). Metodes pamatā ir kapilārās sistēmas attīrīšana ar vannu, kurai pievienots īpašs sveķu terpentīna sastāvs. Terpentīna vannas soli pa solim atver bloķētos kapilāros asinsvadus, atjauno orgānu barošanos, līdzsvaro skābekļa piekļuvi, nodrošina audu drenāžu šlaku izvadīšanai, saglabā jaunību un aizkavē novecošanos. Ir izstrādātas šo vannu pielietošanas metodes dažādu slimību ārstēšanai
 • Ūdens apmetņi. Metode radusies sirmā senatnē, un to izmantoja daudzās pasaules zemēs. Procedūru veic vakarā, tās pamatā ir visa ķermeņa vai to daļu ietīšana saslapinātā (pēc tam izgrieztā) kokvilnas audumā. Nakts laikā audums izžūst. Vairākkārt atkārtojot šādu procedūru, izzūd pat hroniskas kaites, nerunājot par īslaicīgām disharmonijām
 • Pastiprināta ūdens dzeršana no rīta (jogu metode). No rīta pēc pamošanās jāizdzer 1,5 litri ūdens. Ja uzreiz ir grūti izdzert visu daudzumu, tad sadaliet to 2 daļās, bet pauze starp tām nepārsniedz 1 minūti. Ar šīs metodes palīdzību atjaunojas viss ūdens sastāvs ķermenī, izšķīst jaunveidojumi, šūnas atgūst harmonisku stāvokli, kā rezultātā dziedinās daudz slimību, pat ieskaitot ļaundabīgus audzējus.
 • Dzeramās sodas dzeršana. Ieteicama katram cilvēkam. Soda ir sārmaina, un, ņemot vērā, ka mūsu pārtika visumā ir skāba, soda darbojas kā neitralizētājs. Pareizi to lietojot (vienu tējkaroti izšķīdina pusglāzē verdoša ūdens, pēc tam pielej aukstu), atjaunojas asins sastāvs, paātrinās biosintēze ķermenī, uzlabojas sirds-asinsvadu sistēma, redze, aknas, āda, izzūd jaunveidojumi, normalizējas vestibulārais aparāts. Sodas šķīduma injekcijas izmanto reanimācijā, ļaundabīgu audzēju ārstēšanā u. c.
 • Dažādas dziednieciskas vannas.
 • Kontrasta duša.

 

 1. Apzinātā elpošana
 • Speciālu dziedniecisku elpošanas sistēmu apgūšana un pielietošana – Streļņikovas sistēma, Buteiko sistēma, elsojošā elpošana. Visu šo elpošana tehniku pamatā ir austrumu elpošanas tehnikas, bet izveidotas tā, lai tās būtu izmantojamas mūsu urbanizētajā vidē. Ar šo tehniku palīdzību ķermenī izveidojas skābekļa un ogļskābās gāzes attiecība 1:3. Pie šādas attiecības skābeklis spēj atbrīvoties no hemoglobīna un nonākt šūnās. Varētu arī teikt, ka šo tehniku pamatā ir šūnu piesātināšana ar skābekli – tā dziedinot dažādas slimības.
 • Enerģētiskā elpošana ir tāda elpošana, kur pati elpošana it kā atvirzīta fonā, bet priekšplānā ir apzināta prānas uzņemšana, vizualizācija, enerģijas vadīšana un nodoma kombinācija ar elpu. Tā ir spēcīga fiziskā, emocionālā un mentālā ķermeņa atveseļošana, atjaunināšana un šo ķermeņu savstarpēja harmonizēšana. Kā vienu no spēcīgākajām tehnikām var minēt rebefingu.

 

 1. Fiziskās kustības
 • 3×4 elpošanas metode (ejot mērenā gaitā, uz 3 soļiem – ieelpa caur degunu, uz 4 soļiem izelpa caur muti). Šī metode sevišķi ieteicama sirds-asinsvadu sistēmas slimību profilaksei un sirds stiprināšanai, kā arī vispārējam ķermeņa tonusam
 • Vingrošanas sistēma Bodiflekss (ķermeņa piesātināšana ar skābekli, iekšējo orgānu masāža). Tā ir vingrošanas sistēma, kura cieši saistīta ar elpošanas tehniku. Komplekss lieliski veicina visa ķermeņa atveseļošanas procesus, ieteicams cilvēkiem, kuriem ir lieks svars un ar to saistītās problēmas
 • Tibetas hormonālie vingrinājumi. Izpildāmi 6:00 no rīta. Ik dienas apzinīgi veicot šos vingrinājumus, pēc kāda laika sāks parādīties dažādas sen piemirstas kaites. Atkarībā no fiziskā stāvokļa, jau pēc pusgada sāks izzust visas vai lielākā daļa no hroniskajām slimībām. Pilnīga atveseļošanās notiek 1,5 gadu laikā.

 

 1. Pārtika

Jāseko pārtikas uzņemšanai gan pēc pH līmeņa (pārtikas saraksts), gan uzturvielām, jāievēro iknedēļas 36 stundu gavēnis.

 

 1. Darbs ar duālajiem pāriem

Veicams tad, ja kāda iemesla dēļ nav iespējams atlaist pāridarījumus. Ar spēcīgām jūtām jāatceras negatīvais notikums, jānotur šīs jūtas apmēram 10 sekundes, tad, neieturot pauzi, jāiztēlojas šis notikums kā pozitīvs un šādas jūtas jānotur līdzīgu laiku. Tā turpinot, pēc kārtas ieejot vienā un otrā situācijā, izjutīsiet, ka notikums vairs „neiekrāsojas” kādā no dualitātēm.

 

 1. Pakāpeniskā pieņemšana vai EBT

Emocionālā brīvības tehnika apvieno sevī pozitīvus uzstādījumus reizē ar iedarbību uz akupunktūras punktiem. Notiek pakāpeniska negatīvo notikumu fiziska un emocionāla atlaišana, kas ļauj izdziedēties no psihosomatiskajām slimībām, palīdz pārdzīvot psiholoģiskas traumas, iemāca pārvarēt bailes, nemieru, fobijas, atkarības, depresiju, palīdz izveidot harmoniskas attiecības ar apkārtējiem, iemāca valdīt pār emocijām, nepieļaut stresu.

 

 1. Ciparu tehnikas pielietošana

Eksistē noteiktas ciparu rindas, kuras, pareizi izmantotas, spēj disharmonijas stāvokļus pārvērst harmonijā. Slimība ir atkāpe no normas, visa organisma vai atsevišķu orgānu, vai pat atsevišķu šūnu atkāpe no normas. Koncentrējoties uz konkrētās ciparu rindas ciparu secību šajā rindā, noskaņojoties uz šo ciparu rindu, jūs veicat organisma noskaņošanu uz stāvokli, kurš atbilst normai. Šīs darbības rezultātā slimības tiek izdziedinātas. Tas attiecas gan uz fizisko, gan emociju ķermeni. Eksistē arī tādas ciparu rindas, kas attiecas uz dažādām sadzīviskām disharmonijām.

 

Bez šī kompleksa varat arī brīvi izveidot citu, sev pieņemamāku, iekļaujot ķermeņa tīrīšanu, atslodzes un badošanās metodes, fitoterapiju, litoterapiju, dziedināšanu ar krāsu un skaņu u. c. Balstieties tikai uz savām izjūtām par vēlamāko variantu.

Praktizējot komplekso metodiku, jūs ar laiku sapratīsiet, ka ikviens pats spēj sevi dziedināt, veidot dzīvi pēc paša ieskatiem un ka vienīgais šķērslis šajā ceļā biji Tu pats – ar savu neticību un ačgārnu pārliecību.

Tikai kompleksa pieeja dos vislabākos rezultātus. Tā tomēr nav ibumetīna tablete, tāpēc, lai šīs metodes darbotos, ir vajadzīgs laiks. Mierīga, nesteidzīga sevis dziedināšana dos labus un paliekošus rezultātus.

Viskodolīgāk tūkstošgadīgo, kā arī ne tik seno mācību un modernās zinātnes vienoto atziņu, izsaka vēdas:

                 „Izzini sevi pašu, jo tevī pašā ir viss, kas jāzina.”

*** *** ***

žurnāla TAKA 2017.gada arhīvs, autors: Ojārs Stalts

Ja rodas kādi jautājumi par augstāk minēto metožu pielietošanu, tos var adresēt pašizziņas prakses „Ceļš pie sevis” vadītājam Ojāram Staltam, nosūtot jautājumu uz e-pastu: ojars.stalts@inbox.lv

 

Jums var arī patīk