2020.gadā abonēt TAKU nevarēs, jo jaunu numuru, mums ierastā veidā nebūs. Kas tālāk?

2020.gadā abonēt TAKU nevarēs, jo jaunu numuru, mums ierastā veidā nebūs. Kas tālāk?

Radošā Enerģija nekad nepārstāj plūst. Tā atrod veidu kā un kur radīt, tieši tajā veidā kāds Visumam attiecīgā Laikā un Telpā ir harmoniski. Tieši tā, kāds Cilvēkam caur kuru TAS plūst rada prieku. Tieši tā, lai saņēmēju bagātinātu.

Jaunās istabas saturs neatklājas mums pilnībā kamēr neesam izgājuši no vecās istabas. Tāpēc ar ticību sirdī, paļaušanos un zināšanu, ka viss patiesībā ir LABI, paņemot līdzi PIEREDZI, mēs dodamies tālāk.

Tā ir kā apziņas evolūcija vai revolūcija, lai kā, bet iespējams tas būs nopietns iemesls, lai visi, kas tik ļoti bija un ir pieķērušies vecajiem čemodāniem pārskatītu vēlreiz savas istabas, lietu kārtību tajās, pieķeršanās un pateiktu – JĀ, Dzīvei! Dzīvības enerģijai, Dievišķajai dzirkstij, kas JAU IR pastāvoša ikvienā. DAUDZ no tā, ko vajadzēja, tika JAU pateikts. Nākamā istabā iespējams būs cits izteiksmes veids un cits saturs.

Tev, kuram TAKA ir ceļabiedrs,  tuva un mīļa lasāmviela, viņa nekur nepazūd, Tu nepaliec viens, Tev nav jāmeklē citas TAKAS 😊 TAKAI bija sava misija, tā nebija par ciešanu un duālās spēles turpināšanu, aizvien jaunu miglainu atkarību turpināšanu…

Vai Tu uzticies savām sajūtām? Vai Tu paļaujies uz savu viedumu? Vai Tu tici, ka VISS, lai būtu par laimīgu un veselu jau ir Tevī? Atbildēm nav jānāk uzreiz.

Ja vien Tu iztēlotos, ka VISS, pilnīgi viss, kas Tev vajadzīgs, lai būtu Vesels, Laimīgs un jā, Apgaismots, Tev jau ir. Ko Tu darītu? Kur būtu? Kā justos?

2019.gada ziemas numurs iznāks decembrī.

Piedod lūdzu draugs par to, ka vilcinājos. Par to, ka nepateicu agrāk…. Pārdomas turpinājās. Un tici man, domājot par Tevi, šis lēmums nebija viegls…. Līdz tika pieņemts. Tad iestājās vieglums.

Ar siltu sveicienu,

TAKAS vārdā – Liene

 

 

Par bildi: Esot savā pastaigā, biju kārtējās pārdomās un sajūtās par Taku, par lasītājiem, par to kur esam un kur jāvirzās. Tad atklāju, ka eju pa vecu muižas aleju, taku. Pa kuru ratos virzās jauna DZĪVĪBA.

 

 

 

 

 

Sajūtai—> “Saule manās acīs’

Jums var arī patīk